1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Photoshopta Uzay Yapma

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Photoshopta Uzay Yapma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uzay

uzay

Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar. Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar Rüyasında uzaya gittiğini gören kimse bir hikmet sahibi olur, olgunlaşır ve huzur bulur.Rüyada uzayda bir uçan dairede bulundugunuzu ve bir...
  2. uzayın anısına...

uzayın anısına...

Zeynep Tunuslu katıldığı 'Orada Neler Oluyor?' programında 1993'te kaybettiği müzisyen eşi Uzay Heparı'yı en çok yüzerken ve mevsimin ilk eriğini yerken özlediğini söyledi. Tunuslu; "Bu ikisini yapmayı çok severdik. Bizimkisi yarım kalan bir aşk hikayesi. Kavga etmeye bile fırsat bulamamıştık ki, Uzay gitti. Hiçbir erkek yerine dolduramayacak. O hep bir numara olarak kalacak" diye...
  3. Uzayda Sıcaklık

Uzayda Sıcaklık

Sıcaklık bir cismin atomik yapısı ile ilgilidir. Bir cismin molekülleri çok titreşiyorlarsa o cisim sıcak, az titreşiyorlarsa soğuktur. Bu nedenle sıcaklığa sahip olabilen tek şey maddedir. Uzay ise yüzde 99,99 vakumdur yani boşluktur, pratikte içinde molekül, atom ve parçacıkların bulunmadıkları kabul edilebilir. Dolayısı ile uzayın bir sıcaklığı olamaz. Uzayın sıcaklığı yoktur ama uzayda...
  4. photoshop kuramıyorum

photoshop kuramıyorum

merhaba arkadaşlar ben bir photoshop brogramı indirmek istedim cs2-cs3 indirdim ama ne yazıkki kuramadım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz acabaa. yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.
  5. Photoshopta Ateş Efekti Yapma nasıl oluyor haydi gelin öğrenelim

Photoshopta Ateş Efekti Yapma nasıl oluyor haydi gelin öğrenelim

Photoshop CS5'te Ateş Efekti Yapma Ateş Efekti Yapma Photoshopta Daha önce sizlerle http://www.meleklermekani.com/photoshop/139733-yeni-baslayanlar-icin-basit-photoshop-dersleri.html paylaşımında bulunmuştuk. şimdi de photoshopla ateş efekti nasıl yapılır diye bilgiler paylaşıyor ve photoshap ateş efekti yapmak isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Photoshopta...

Sayfayı Paylaş