phuket-singapur turları

DarkAngeL

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
phuket-singapur turları
singapur turları phuket alışveriş singapura ne zaman gidilir
PHUKET, THAILAND - SINGAPUR

Yıl boyunca

999.-Euro’dan
Başlayan Fiyatlarla

Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar kalkış


1.GÜN İSTANBUL- SİNGAPUR - PHUKET
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde Singapur Havayolları kontuarı önünde 11:00'de buluşma. Singapur Havayolları SQ491 seferi ile 13:30'da Singapur'a hareket Gece yolculuğu.

2.GÜN PHUKET
Sabah Singapur yerel saati ile 07:35'de Singapur'a varışı takiben kısa bir aktarmadan sonra yine Singapur Havayolları seferi ile Phuket’e hareket. Phuket’e inişin ardından alanda bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer ve yerleşme. Dinlenme ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN PHUKET
Sabah Kahvaltısı sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Arzu ederseniz çevre adalara günlük turlara katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.GÜN PHUKET
Sabah kahvaltısı sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Adayı gezmek ve alış veriş yapmak için vakit ayırabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5. GÜN PHUKET
Sabah kahvaltısı sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

6. GÜN PHUKET
Sabah kahvaltısı sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

7.GÜN PHUKET - SİNGAPUR
Kahvaltı sonrası yine özel aracımızla havalimanına transfer ve Singapur Havayolları ile Singapur'a uçuş. Singapur’a varışınızın ardından yine özel araç ile otele transfer. Öğleden sonra serbest zaman ve geceleme otelde.

8.GÜN SİNGAPUR
Kahvaltı sonrası serbest zaman ve geceleme otelde.

9.GÜN SİNGAPUR - İSTANBUL
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Gece SQ490 seferi ile 23:35'de Singapur'dan kalkış ve ertesi sabah 07:25'de İstanbul'a varış.

 
Üst