Etiketler:
  1. nevbaharr

nevbaharr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Piercing Modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında nevbaharr tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Eylül 2016
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Piercing Modelleri
    aslında benimde çok hoşuma gidiyor bunlar ama yok benim canım tatlıdır taktıramam ha birde hızma:Dama korkuyorum valla:Demeğine sağlık

3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Piercing modellerini incelediniz .Piercing ile ilgili detaylı bilgiler için aşağıda ki linki ziyaret ediniz.
    Piercing Hakkında Merak Ettikleriniz

Piercing kelimesi İngilizce kökeni piercing (sivri bir aletle delmek oymak) sözcüğünden gelir. Piercing in içeriğinde çelik veya titanyum kullanılarak üretilir.Tarih boyunca piercing birçok farklı kültür tarafından uygulandı. Tarihte genel anlamda piercing aristokrasiyle özdeşleştirilir, üretkenlik ve cesareti çağrıştırırdı. Mısırlı firavunlar göbek deliklerine ritüel olarak piercing uygular, Romalı savaşçılar erkekliklerini göstermek için göğüslerine piercing yapardı. Maya kültüründe ise dil piercingi ruhani bir ritüeldi.

Piercing Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Piercing Hakkında Merak Ettikleriniz

Piercing Hakkında Merak Ettikleriniz

Tarihte uygulanan piercing ile günümüzde uygulanan arasındaki en büyük fark kişinin kendi seçimi olan dışavurumculuğudur. Daha toleranslı olan günümüz toplumunda insanlar, birçok nedene dayanarak piercing yaptırabilir ve bu nedenler belirli kurallara bağlı değildir. Ayrıca, yapılan piercing sarkmadığı sürece geçici olarak da görülebilir: piercingi çıkararak eski görünüme dönülebilir. Yine de...
  2. Piercing Rekoru

Piercing Rekoru

piercing rekoru semazen dövmeleri semazen dövmesi Piercing Rekoru Brezilyalı Elaine Davidson rekorlar kitabına girmek için vücuduna tam 1903 piercing yaptırdı. Genç kadın bu haliyle bir büyücü görünümüne bürünmekle kalmadı, serçe parmağını sokacak büyüklükte dilinde delik açmayı da ihmal etmedi.
  3. dildeki piercing öldürdü

dildeki piercing öldürdü

İsrail ordusunda adı açıklanmayan 18 yaşındaki bir asker, dilindeki piercing yüzünden hayatını kaybetti. Askerin doktoru Yaron Bar-Levi, “Bir ay önce dili iltihap kaptığı için hastanemize gelmişti. İltihap beynine de yayılmıştı. Yayılmayı önlemek için çok uğraştık ama iki gün önce ilaçlardan dolayı ciğerleri iflas etti. İlk kez beyinde bu kadar büyük iltihaplanma gördüm” diye konuştu. AJANSLAR
  4. çok hoş piercing modelleri

çok hoş piercing modelleri

piercing satış erkek piercing modelleri

Sayfayı Paylaş