Pigment Yöntemi İle Kalıcı Makyaj Nasıl Olur....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Pigment Yöntemi İle Kalıcı Makyaj Nasıl Olur....
Pigment Yöntemi Nasıl Uygulanır
Pigment Yöntemi İle Kalıcı Makyaj
Her gün her sabah makyaj yapmaktan bıkanlar için işte bitkisel formüllü hiç zararı olmayan pigment yöntemi geldi...Kalıcı makyaj için her gün yarım saat 1 saat vakit ayırdığınız makyaj yapma işine son vereceksiniz.. Bakalım bu pigment yöntemi kimlere nasıl uygulanıyor....
pigment%20yontemi%20ile%20kalici%20makyaj-31f.jpg
Günlük yaşamda makyajın bozulmadan korunması çok zordur. Buna karşın pigment yöntemi kalıcı güzellik vaat ediyor.

Son derece doğal bir görünümle yüzdeki kontrastları artıran ve yüz hatlarını belirginleştirip, kusurları kapatan Pigment Makyajı ile kalıcı doğal güzelliği yakalamak artık hayal olmaktan çıkıyor.

Herkesin bildiği kalıcı makyajdan oldukça farklı olarak pigment makyaj tattoo dövmesiyle yapılmıyor. Kullanılan makinenin özelliğinden, uygulama tekniklerine kadar özel pigment makyaj, 1940 yılından bu yana tıbbi ve estetik amaçlı kullanılmakta olan mikro pigmantasyon tekniği ile derinin üçüncü katmanına kadar işleyen “tattoo” işleminin aksine, derinin sadece ilk katına işliyor ve kanama yapmıyor.

- Pigment makyajın diğer kalıcı makyaj sistemlerinden farkı nedir?

Aslı aynı olan hiçbir özelliği yok. Öncelikle kullandığımız makine farklı. Yurtdışından gelen özel sistem ile pigment makyaj piyasadaki klasik tattoo boyalarıyla yapılmıyor ve hiçbir renk değişimine uğramıyor. Bitki köklerinden elde edilen pigment yani kıl folikülü ile uygulanıyor.

- Herkes bu makyajı yaptırabilir mi? Herhangi bir alerjisi ya da hastalığı olanlara da uygulanabiliyor mu?

Doğal bitki köklerinden yapıldığı için hiçbir alerji riski taşımıyor. Bu yüzden herkes rahatlıkla yaptırabilir.

- Peki pigment makyaj yaklaşık kaç yıl yüzde kalıyor?
5-6 sene boyunca hiçbir renk değişimine uğramadan ve silik bir görüntü olmadan kullanılıyor.

- Pigment makyaj yüzümüzde hangi bölgelere uygulanabiliyor?

Kaş ve kirpiklerin gür görünümü sağlayıp, yoğunluk veriliyor. Surata allık olarak da uygulanabiliyor ve allık oldukça talep görüyor diyebilirim. Bunun dışında dudaklarda ve tüm yara izlerinin kapatılmasında sıklıkla kullanıyoruz.

- Kaç seansta kalıcı güzelliğe ulaşılıyor?

Elbette kişiye göre değişiyor ama ortalama olarak 2 seansta istenilen görüntü elde ediliyor.

Kalıcı Makyaj Uygulaması Sırasında ;Her seferinde yeni örtüler kullanılması,steril ve tek kullanımlık iğneler kullanılması ile herhangi bir hastalık bulaşma riski ortadan kalkar.Kesinlikle uygulamalar steril şartlarda ve bu işi bilen kişiler tarafından uygulanmalıdır.
 
Üst