1. GREY

  GREY Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  25 Aralık 2010
  Mesajlar:
  796
  Beğenilen Mesajlar:
  350
  Ödül Puanları:
  63

  Pınar’ın yakalanma anı

  Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

  pınar aydın onur gülmek Pınar aydın, pınar aydın yakalanma anı, pınar aydın kiminle birlikte konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.


  Arka Sokaklar ve Akademi Türkiye ile tanıdığımız Pınar Aydın gece işletmesi Onur Gülmek ile görüntülenmiş melekler.  “Akademi Türkiye” yarışmasıyla adını duyuran ve şu sıralar “Dur Dedim” adlı albümüyle kendinden söz ettiren Pınar Aydın, önceki gece işletmeci Onur Gülmek’le Nişantaşı’nda görüntülendi.


  Hardal’da baş başa yemek yiyen ikili, gecenin sonunda araçlarını almak için gittikleri otoparkta muhabirleri görünce çok şaşırdı.


  Hürriyet


   
Pınar’ın yakalanma anı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Anız

  Anız

  Ekinin biçildikten sonra toprakta kalan köklü sapını görmek ucuzluk ve berekete delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Buğday.)
 2. Ana

  Ana

  Ana görmek, her türlü hayırlara erişmektir. Annesinin kendisini doğurduğunu görmek yoksul için zenginlikle,zengin için sıkıntıyla tabir edilir. İnsanın gördüğü en hayırlı rüya, onun ana-babasını, dede ve ninesini ve diğer akrabalarını görmesidir.
 3. elma ye kansere yakalanma

  elma ye kansere yakalanma

  Wroclaw Tarımcılık Üniversitesi uzmanları, hücre yıpranmasını engelleyerek kalp ve kansere karşı koruyan �polifenol� adlı antioksidanların, elma suları içindeki yoğunluğunu inceledi. Çeşitli firmalar tarafından üretilmiş elma sularından numuneler alan profesörler, dışarından bakıldığında �bulanık� görünen, yani daha fazla posa içeren ürünlerdeki polifenol miktarının, berraklara oranla iki kat...
 4. Obezite Alzheimer'a yakalanma riskini artırıyor

  Obezite Alzheimer'a yakalanma riskini artırıyor

  Obezitenin, Alzheimer ve vasküler demans (damarla ilgili bunama) hastalığına yakalanma riskini artırabileceği bildirildi. ABD'deki John Hopkins Bloomberg Üniversitesi'nden araştırmacılar, aşırı kilo ile bunama hastalıkları arasında ilişki olduğunu saptadı. 1995'ten bu yana 40-80 yaşındaki çeşitli bunama hastalıkları olan 2 bin 534 kişi üzerinde yapılan bu yöndeki 10 uluslararası araştırmaya...
 5. aNLa...

  aNLa...

  Ben seni degil aslinda Belki bu kadar benligimin icinde Ama benim olamamanini sevdim O kadar yakin o kadar candan Ama bir o kadarda uzaktan bende bi hasret oluşunu sevdim Sen benim olmadin ki Ben senin başkalarinin olurkenki gozlerini sevdim Hep ayni masumluğu Yumusak ellerini birturlu tutamamayi sevdim Ben hep senin yakinlarinda Ama hiç yaninda olamamayi sevdim Ben seni değil bitanem...

Sayfayı Paylaş