Pınar Altuğ Korumasız Gezmiyor!

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
#1
Pınar Altuğ Korumasız Gezmiyor!
pınar altuğ haberleri, pınar altuğ hakkında, pınar altuğ koruması


Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta eşi Yağmur Atacan'ın silahlı saldırıya uğramasının ardından Pınar Altuğ da artık eşi gibi korumasız gezmemeye başladı.
Geçtiğimiz hafta silahlı saldırıya uğrayan Yağmur Atacan’ın zor günler geçiren eşi Pınar Altuğ, “Can güvenliğiniz için koruma tahsisinde bulundunuz mu?” sorularına yanıt vermekten kaçındı.pinar-altug-jpg.27669
Sıkıntılı günler geçiren Pınar Altuğ’un keyifsiz hali dikkatlerden kaçmadı.

Yakın koruması eşliğindeki Pınar Altuğ, gazetecilerin silahlı saldırıyla ilgili sorularına cevap vermekten kaçındı.

“Konuyla ilgili fazla bir şey söylemeyeceğim, çünkü İstanbul Eminyeti var gücüyle çalışıyor. Bizim söyleyeceğimiz ve medyanın yanlış yazabileceği bir tek kelime bile onların çalışmalarına zarar verebilir.” dedi.

Yağmur Atacan’ın yurtdışına gittiğine dair çıkan haberlerle ilgili sorulan soruya ise; “Evet gittik, evlilik yıldönümümüzdü ve daha önce tasarlanmış bir seyehatti. Herhangi bir başka sebeple yapılmadı, evlilik yıldönümümüzü yurtdışında kutladık ve geldik” dedi.

"Eşinizin böyle bir durumla karşı karşıya gelmesi evliliğinize zarar verdi mi?" sorusuna tebessüm eden güzel oyuncu; “Böyle bir olay evliliğe zarar verebilir mi sizce, ben kocamı çok seviyorum” yanıtını verdi.

"Koruma talebinde bulundunuz mu?" sorusuna ise Pınar Altuğ; “Bu konuda herhangi bir açıklama yapma hakkına sahip değilim, yapmamam da gerekiyor. Sizin yazdığınız her şey bize zarar veriyor. Yazılanların hiçbiri doğru değil. Lütfen bizim ağzımızdan çıkmayan hiçbir şeyi yazmayın." dedi.
uçankuş
 

Benzer Konular