1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Pınar Altuğ ve kızı su

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  pınar altuğ kızının son hali pınar altuğun kızı su altuğ kızı su altuğun son hali kaç yaşında pınar altuğ kızı, su, ne zaman doğdu, kaç yaşında, su bebek, son hali, hakkında merak ettiğiniz herşey pınarın bu röportajında arkadaşlar.  [​IMG]

  Güzel oyuncu ve sunucu Pınar altuğ, yıllardır magazin dünyasında sadece başarılarıyla ve sakin özel hayatıyla yer almıştır Melek'ler.

  Pınar Altuğ Atacan, hem yer aldığı projeler hem de özel hayatıyla yıllardır hayatımızda... ıstikrarlı ve mutlu hayatın sırrı şans mı, başarılı bir programlama mı? Seninle dergisi sordu, o cevapladı.

  PINAR ALTUĞ VE SU BEBEK-FOTO GALERİ

  “Çocuklar Duymasın” ilk başladığında çocuğunuz yoktu, şimdi annesiniz. Anne olduktan sonra dizideki oyunculuğunuzda neler değişti?

  - Bundan 10 sene önce, yani dizi ilk başladığında anne gibi davranmakta çok zorluk çektim. Ama zaman geçtikçe, çocuklarla vakit geçirdikçe birbirimize ısındık. O zorluk kalmadı. Yine de anne olmak mutlaka üzerine bir şeyler katmıştır.

  Artık haftada iki bölüm birden çekiyorsunuz. Bu da beraberinde çok çalışma ve kendinize, özelinize az zaman ayırma anlamına geliyor. Teklif geldiğinde tedirgin oldunuz mu?

  - Hayır, çünkü biz sit-com çekiyoruz. Dramalara oranla çok daha rahat çalışma koşullarına ve saatlerine sahibiz. Dolayısıyla yine kendime, kızıma ve eşime ayıracak zamanım oluyor.

  Eşiniz, dizideki Haluk gibi taşfırın erkeği olsaydı, evliliğinizi yürütebilir miydiniz?

  - Ben Meltem değilim ki, eşim Haluk gibi olsun!

  Modern ya da taşfırın erkeği, tüm erkeklerin aynı olduğu ve esnemediği noktalar sizce nedir?

  - Bence her erkek farklıdır, ortak noktaları erkek olmaları.

  Eşiniz de sizin gibi yoğun tempoda çalışıyor. Birbirinize yeterince vakit ayıramamaktan şikayet ettiğiniz oluyor mu? Birlikte en çok neler yapmaktan hoşlanıyor, nasıl vakit geçiriyorsunuz?

  - Biz ailece beraber olalım yeter. Ne yaptığımız ya da nerede olduğumuzun çok önemi yok. Kaldı ki, ikimiz de bu konuda gereken özeni fazlasıyla gösteriyor, bol bol bir arada olabiliyoruz.

  PLAN KURMAM, HAYATI GELDİĞİ GİBİ YAŞARIM

  Podyumda olduğunuz günlerde, bugünleri hayal etmiş miydiniz? Yani planlı bir kariyer mi sizinkisi?

  - Hayal etmemiştim. Zaten ben genelde çok hayal kuran biri değilim. Hayatı geldiği gibi yaşarım, karşıma çıkanları, fırsatları doğru değerlendirmeye çalışırım. Seçimlerim de beni bugünlere getirdi.

  Kadınlar anne olmadan annelerini pek anlamıyorlar. Siz anne olduktan sonra annenize hangi konularda hak verdiniz?

  - Gerçekten anne olmak anlatılmaz yaşanırmış. Diyecek başka bir şey bulamıyorum.

  Kızınız Su’ya kardeş düşünüyor musunuz? Yoksa tek olsun, tüm imkanları tam olsun diyen ebeveynlerden misiniz?

  - Ben hep bir tane kızım olsun isterdim. Çok şükür bir kızım var.

  Bir çamaşır deterjanı reklamında rol alıyorsunuz. O reklamda söylediğiniz kadar titiz misiniz?

  - Delilik derecesinde değil ama titiz sayılırım.

  Gülümsemeniz, ses tonunuz, konuşma biçiminizle çok canlı bir kadınsınız. Ancak bir yanınız asla kimseyi dinlemiyor ve bildiğini okuyor. Dıştan görünen Pınar ile asıl Pınar birbirinden farklı? Bu zırh, bu fevrilik niye?

  - Zırhım yok. Annem bana hayatım boyunca ne yapmaktan mutluysam onu yapmamı öğretti. Kendi doğrularımla yaşıyorum. Bu hayat benim. Önce ben mutlu olayım ki, etrafıma bir faydam dokunsun.

  SIRF ÇOCUĞUMU DÜŞÜNEREK BOŞANMAKTAN VAZGEÇMEM

  Sizce çocuklar neleri duymalı, neleri duymamalı?

  - Duruma göre değişir. Her şeyi duyabilirler ama duyma şekillerinin farklı olması gerekir. Ben çocukların toz pembe bir hayat yaşamaları taraftarı değilim. Sonra çok bocalayabiliyorlar.

  Annesi babası küçük yaşta boşanmış bir kadın olarak, siz boşanmayla ilgili neler düşünürsünüz? Güzel bir evliliğiniz var ama günün birinde boşanmak isteseniz, çocuğunuz için bu kararınızdan vazgeçer misiniz?

  - Annemle babam iyi ki boşanmış. Benim evimde hiç kavga olmadı. Ben hiç arada kalma durumu yaşamadım. Dolayısıyla boşanmadan kötü etkilendiğimi düşünmüyorum. Az önce de söylediğim gibi önce ben mutlu olmalıyım ki, çevreme faydam dokunsun. Birileri için zorla bir şeyler yaşamayı doğru bulmuyorum.

  Bu zamanda çocuk yetiştirmek zor mu sizce?

  - Elbette, sadece bu zamanda değil bence her zaman zor. Çok ciddi bir sorumluluk.

  Kişisel bakıma, güzellik kürlerine ne kadar düşkünsünüz?

  - Eskiden daha düşkündüm ama kızım doğduğundan beri çok daha az zaman ayırıyorum. ıki haftada bir hamam, her hafta manikür-pedikür ve ayda bir cilt bakımı yaptırmadan olmaz.

  Kendinizi güzel buluyor musunuz?

  - Eh, fena değilim.

  EĞİTİMİMİ YARIDA BIRAKTIĞIMA PİŞMAN DEĞİLİM

  Türkiye Güzeli seçildikten sonra işlerinizin yoğunluğu nedeniyle eğitiminizi yarıda bıraktınız. Pişman mısınız?

  - Hayır değilim. O günkü şartlarda bir seçim yapmam gerekiyordu. Ben kariyeri seçtim. Çok yanlış bir karar olduğunu düşünmüyorum.

  Sunuculuk mu, oyunculuk mu?

  - Kıyaslanmaz. Canlı yayınların tadı, enerjisi çok farklı ama başka birini canlandırmak çok eğlenceli.
   
Pınar Altuğ ve kızı su konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Pınar Altuğ müjdeli haberi verdi. Bebeğimiz kız..

  Pınar Altuğ müjdeli haberi verdi. Bebeğimiz kız..

  Hamileliğinin 4’üncü ayına giren Pınar Altuğ’un bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Önceki gün kontrole giden Altuğ, Vatan’a yaptığı açıklamada, çocuğunun cinsiyetinin kız olduğunu söyledi. Ünlü sunucu çocuğunun cinsiyetini öğrendiği anı şöyle anlattı: “Doktora Yağmur ile birlikte gittik. İkimiz de çok heyecanlıydık. O anı hiç unutamam. Bebek 7 aylık olana kadar onun için hiç bir şey almayı...
 2. Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan Akmerkez’in ortasında tartıştılar.

  Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan Akmerkez’in ortasında tartıştılar.

  pınar altuğ pınar altuğ yağmur atacan resimleri kıyafetleri Geçtiğimiz aylarda yaşamlarını birleştiren Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan’ın Akmerkez’de tartışırlarken görüldükleri konuşuluyor. iddiaya göre Yağmur Atacan, Etiler'de bir mekanda kahve içmek istemiş. Acelesi olduğu için buna karşı çıkan Pınar Altuğ da sert bir dille herkesin içinde eşine bağırmış magazinkolik
 3. Su Bebek ve Annesi Pınar Altuğ Hastaneden Çıktı

  Su Bebek ve Annesi Pınar Altuğ Hastaneden Çıktı

  pınar altuğ kızı su bebek pınar altuğ kızının son hali ve kızının fotoğrafları su bebeğin son hali bebeğinin HAFTA BAŞINDA DOĞUM YAPAN PINAR ALTUĞ İLE MİNİK KIZI SU, ÖNCEKİ GÜN HASTANEDEN TABURCU EDİLDİ... Eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte evine dönmeden önce duygularını gazetecilerle paylaşan Pınar Altuğ, “Bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma aldığım için mutluyum....
 4. Pınar altuğ ve yağmur atacanın bebekleri

  Pınar altuğ ve yağmur atacanın bebekleri

  yağmur atacanın bebeği pınar altuğ atacanın bebeği pınar altuğ boyu boy kilo boyu ve kilosu KISA BİR SÜRE ÖNCE ANNE OLAN PINAR ALTUĞ EŞİ YAĞMUR ATACAN İLE BİRLİKTE KANAL D'NİN CANLI YAYININDAYDI. Esra Ceyhan'ın programına konuk olan Pınar Altuğ, normal doğum yaptığı için herşeyin daha kolay olduğunu ve çabucak ayaklandığını anlatarak 'Fizik önemli değil boşver, düzeltirim, çocuğum sağlıklı...
 5. Pınar Altuğun kızı su son hali

  Pınar Altuğun kızı su son hali

  pınar altuğun kızı su, son hali, yağmur atacan, su, tatil, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti, kızları Su ile birlikte Bodrum tatilinin keyfini sürmeye devam ediyor Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Pınar altup'un kızı su'yun son halini sizlerle paylaşmak istedik:) Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan'ın kızları su ile çıktığı Bodrum tatili sürüyor....

Sayfayı Paylaş