Pinhani Konserinde kavak Yelleri

M

Misafir

Forum Okuru
Pinhani Konserinde kavak Yelleri
kavak yelleri konser
pinhani konseri, şarkıları, kavak yelleri dizisi, izmir seferhisar konseri, haberleri burada arkadaşlar


Kanal D'nin sevilen gençlik dizisi "Kavak Yelleri"nde bir çok Pinhani şarkısı kullanılıyor Melek'lerim. Ünlü müzik grubu Pinhani'de İzmir Seferhisar'da vereceği konderde, kavak yelleri estirecek :)
Buyrun o haber Melek'ler!
https://www.meleklermekani.com/imagehosting/kavak yelleri-344.jpg


BAŞROLLERİNİ Pelin Karahan, Aslı Enver, İbrahim Kendirci ve Sarp Apak’ın paylaştığı “Kavak Yelleri”nde kullanılan şarkılarıyla geniş bir kitleye ulaşan Pinhani grubu, bu akşam dizinin çekimlerinin yapıldığı İzmir-Seferihisar’da konser veriyor.

Tims Prodüksiyon ve Seferihisar Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek konser, saat 21.00’de başlayacak. Geceye Seferihisar Kaymakamı Şakir Erden ve Belediye Başkanı Tunç Soyar’ın yanı sıra “Kavak Yelleri” ekibi de tam kadro katılacak.

Salının birincisi

Kanal D’nin sevilen dizisi “Kavak Yelleri”, geçtiğimiz salı akşamı ekrana gelen bölümüyle de milyonları ekran başına kilitledi. Dizinin bu bölümü, Tüm Kişiler’de yüzde 4.4 reyting ve yüzde 17.7 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 3.9 reyting ve yüzde 14.9 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.
 

Benzer İçerikler

Üst