Piramitlerdeki sır nereden kaynaklanıyor ve sonuç düşüncesi nedir

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Piramitlerdeki sır nereden kaynaklanıyor ve sonuç düşüncesi nedir
piramitlerdeki sır piramitlerdeki sırlar uzaylılar nereden geliyor
Mısır'daki piramitlerin yapımı ile ilgili, iki olasılık sunuluyor: Uzaylıların yardımıyla yapıldığı veya rüzgârın yardımıyla bu kayaların yerinden oynatılabileceği, böylece piramitlerin inşa edilebileceği düşünülüyor.

Yer çekimi diye bir olgu var. Dünyanın gravitasyonu. Ve yukarıya attığınız herşey, aşağıya düşmek mecburiyetindedir.

Nereye kadar?

Bir nesneyi, dünyanın çekim alanının dışına ulaştırdığınız noktaya kadar. Ulaştırabilirseniz, artık dünyaya düşmek diye bir olgu söz konusu olmaz.

Peki ne demek istiyoruz?

Şunu demek istiyoruz. Yer çekimi kuvveti bir kuvvettir, bir manyetik alan sistemidir. Bu kuvveti, gravitasyonu, negatif etkiyle yok edebilirsiniz. Uzayda tatbik edilen bir olgu; ama bizim dünya insanları henüz bunu bilmiyor. Aslında zor bir şey değil. Yani yeryüzünün çekim kuvvetini, karşı güçle yok etmek.

Yok ettiğiniz zaman ne oluyor?

Yok ettiğiniz zaman, o nesnenin ağırlığı sıfır oluyor ya da sıfıra istediğiniz kadar yaklaştırıyorsunuz. Sıfırdan öteye de geçirebiliyorsunuz. Yani negatif ağırlığa ulaşabiliyorsunuz. Eski Mısırlılar da bunu biliyorlardı.

Sevgili ziyaretçiler, Tutan Khamon'un mezarını açanların ard arda ölmesi, birtakım âlimleri inceleme yapmaya götürdü. İncelediler, acaba bu ölen insanlar neden ölüyor diye.

Ne çıktı biliyor musunuz?

Radyasyon.

Yani bundan bilmem kaç bin sene evvel, eski Mısırlılar atomu biliyorlardı. Onlardan da daha binlerce sene evvel dünya, atom harplerine şahit oldu. Yirmi bin sene evvel, havada uçan uçaklardan bahsediliyor. Bizim dünya insanları, onları Tanrı zannediyorlarmış o zaman. Hollandalı Erich von Däniken'in yaptığı araştırmaları, şöyle bir okursanız eğer, göreceksiniz ki; Popouluh denilen o efsaneleri yazan ressamlar, havada uçan tanrıların arabalarından bahsediyor.

Sevgili ziyaretçiler, bir mağarada bulunan resimle bu zamanın tekniğine göre yapılan bir resim ve havada uçabilecek modelde bir hava gemisi görüyorsunuz bir kişilik.

Rüzgâr nasıl kullanılmış olabilir, yelkenle mi? O kayaları kaldırabilmek için hangi büyüklükte bir yelkene ihtiyacınız var biliyor musunuz? Rüzgâr vasıtasıyla o kayaları yerinden kaldırabilmek öyle kolay bir olay değil, o mümkün görünmüyor. Onlar masal; ama uzaylılardan bir şeyler öğrenmek deyince, bunu doğru kabul edebiliriz veya eski Mısır'ın teknolojisini göz önüne getirirseniz, oraya ulaştırılması imkânsız görülen o devasa, muntazam şekilde kesilmiş kayaların oraya rahat rahat kaldırabileceğini görürsünüz.

Yapılan iş basit, maddenin içindeki yer çekimi kuvvetine, karşı kuvveti oluşturmak Yani maddenin ağırlığını, pozitif ağırlığını, sıfıra yaklaştırmak.

Ne demek istiyoruz?

Olay çok basit sevgili kardeşlerimiz.

Madde adını verdiğiniz sistem, elektronlardan ve karşıt elektronlardan oluşur. Karşıt elektronların ağırlığı negatiftir. Elektronların ağırlığı pozitiftir.

Bir hidrojen atomu, 3676 tane karşıt elektronla 3676 tane elektrondan oluşur. Bu saydığımız elektron ve karşıt elektronların 3675 elektronuyla , 3676 tane karşıt elektronu bir proton oluşturur merkezde. 3676. elektronsa çevrede döner. Bu bir hidrojen atomudur.

Elektronların ağırlığı, karşıt elektronların ağırlığının iki katıdır. Karşıt elektronların ağırlığı ise hem elektron ağırlığının yarısı kadardır hem de negatiftir. Yani 80kg'lık bir insan düşündüğünüz zaman, eğer bunu sadece elektronlar olarak tartabilseydiniz 160 kg tartacaktınız. Ama karşıt elektronları (-) 80kg olarak, 160 kg'ın yarısını yok ettiği cihetle, o kişiyi 80 kg olarak tartıyorsunuz. Şimdi karşıt elektronların ağırlığını arttırdığını düşünün. Eşit oldukları zaman, ağırlık sıfır olmuştur. (-) elektronların ağırlıkları toplamıyla (+) elektronların ağırlıkları toplamı, birbirini götürmüştür. Kütle sıfır olmuştur.

İşte kütlesi sıfır olan böyle bir nesne, saniyede 300.000 km hızla hareket etmek mecburiyetindedir. Bunun adı fotondur. Bütün fotonlarda elektron ağırlıklarıyla karşıt elektron ağırlıkları birbirine eşittir ve her gamma fotonu bir elektronla bir karşıt elektrondan oluşur. Ağrılıkları eşit, aynı devir sayısına sahip. Olay bu kadar basit. Şimdi karşıt elektronların ağrılığını, daha öteye götürdüğünüzü düşünelim. Pozitif ağırlığı aştınız, o zaman negatif ağırlık fazla olduğu için maddenin kütle ağırlığı adım adım azalır. Karşıt elektronların ağırlığını arttırıcı metodu kullandığınızda maddenin ağırlığı azalır, azalır, azalır ve o koca kayalar parmağınızın ucuyla oynatabileceğiniz bir hüviyet alır. İşte bu kadar basit.

Tatbikatı mı?

Daha zamanı gelmedi. Ama ne olacağını biliyoruz. Nasıl yapılacağını biliyoruz. Öyleyse piramitleri yapma yöntemini uzaylılardan almışlarsa uzaylıların önerdikleri, tatbik ettikleri yöntem budur.
 

Benzer İçerikler

*GüMüŞ*
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
*GüMüŞ*
*GüMüŞ*
Üst