1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Pitbullar Burada

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Pitbullar Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende buradayım...

bende buradayım...

merhabalar hepinize...ben 29 yaşında iki çocuk annesiyim..ankarada oturuyorum evhanımıyım...mutlu paylaşımlara..
  2. Vejeteryanlar buraya...

Vejeteryanlar buraya...

Meleklerim sizde vejeteryanmisiniz??? burda anilarimizi, Zorluklari, ve Vejeteryan yemek tariflerini paylasalimmi ne dersiniz? ben uzuun zamadir vejeteryanim, ( kirmizi etin tadini hic bilmiyorum), tavuk, sosis, salam sucuk.... hic birini yemiyorum, ve basima gelmeyen kalmiyor... 1. gittigim yerlerde ac kaliyorum. 2. en cok sorulan soru " Niye yemiyorsun" (bi coguna 100 kere...
  3. dostlaaar buraya.....

dostlaaar buraya.....

selam melekler..... burda hepimizin dostları oldu benim de çok dostum var ama kankam merveee... sizin de çok sevdiğiniz kim varsa burada ismini söyleyin... içinizden ne geliyorsa ona hitaben yazın dostlar buluşsun :ehi::ehi::ehi: isteyen dostuna şiir de yazabilir..... paylaşımlarınızı bekliyorum :grouphug::grouphug::cah::cah::cah::cah::cah::dp178::dp178::Laie_15::Laie_15:
  4. Aöf buraya ....

Aöf buraya ....

Aöf ile ilgili paylaşımlarımızı buradan yapalım....

Sayfayı Paylaş