1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

PKK Karadeniz'e Sızdı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Giresun'dan sonra, dün de Gümüşhane'de terör örgütü PKK tarafından güvenlik güçlerine taciz ateşi açıldı. Siirt'te ise, güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında çıkan çatışmada 4 geçici köy korucusu yaralandı.
    Gümüşhane Valiliği, dün akşam merkeze bağlı Aksu köyündeki Tunar Tepe'nin kuzeybatı bölgesinde keşif gözetleme görevi yapan Fatsa Jandarma Astsubay Komando Birliği Komando Timi'ne, PKK'lı teröristlerce taciz ateşi açıldığını bildirdi.

Valilik, açılan ateşe karşılık verildiğini, ancak arazinin ormanlık yapısından yararlanan teröristler ile sağlanan temasın devam ettirilemediğini kaydetti.

Olayın ardından başlatılan operasyon sürdürülüyor.

Karadeniz'deki terör eylemlerinden biri de geçtiğimiz hafta Giresun'da yaşanmıştı.

Giresun'un Dereli ilçesinin Kümbet Yaylası Cımbırtlık Ormanı mevkiinde devriye gezen Jandarma Trafik Timi aracına teröristlerce uzaktan ateş açılmış; olayda iki asker yaralanmıştı.

milliyet.com

PKK Karadeniz'e Sızdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Sızı

Sezen Aksu - Sızı

Sızım sızım sızlar içim Gözümde akmayan yaşlar İçimde yıllardan kalma birikim Bilmem ne zaman patlar Bilirim sonu var bunun Bilirim sonu gelir her sorunun Bilirim sonu var bunun Çaresi bulunur bilirim her sorunun Hiç aç susuz yaşamadım ki Hiç parasız pulsuz kalmadım ki Hiç aşksız sevgisiz olmadım ki Neden neye kime bu özlem Hiç aç susuz yaşamadım ki Hiç parasız pulsuz kalmadım ki Hiç aşksız...
  2. Eda Özülkü - İnce Sızım

Eda Özülkü - İnce Sızım

Bir bahardım şimdi ayaz Feryadımı duy biraz İhtimalim umudum az Bilirim dönmez zor biraz Ne verdiysem yanlış aldın Kabullendim alttan aldım Uslanmadım sırılsıklam Ben hep sana hayran kaldım İnce sızım Kalp hırsızım Beni benden aldın imkansızım Ağlasam inlesem ne fayda Nasıl olsa ben hep haksızım İnce sızım çok yalnızım Beni benden aldın imkansızım Ne yapsam ne etsem ne fayda Nasıl olsa ben...
  3. Sızım elif sızısı...

Sızım elif sızısı...

... İçim de saklı duran , saklandığım bu şehirde yaşamsal davranış biçimlerinden geriye büyümekten değil içimde ki sesi yitirmekten korkan bir ‘’ben’’ kaldım … Ne esrem var,ne ötrem .. Ne beni durduran cezmim, Ne bana ben katan bir şeddem var .. Ne elimi tutan bir harf, Ne anlam katan bir harekem .. Kalakaldım sayfalar ortasında, Bir okuyan bekledim, Bir hıfzeden belki.. Gölgesini istedim...
  4. İmkan/Sızımdın sen. . .

İmkan/Sızımdın sen. . .

Köhne bir aşkın kırıklarını toplarken bulmuştum seni. Ve seni bulmuşken tam da , kendimi kaybetmiştim sende. Yüreğine yaslanmıştım küçücük yüreğimle. İmkan/Sızımdın sen. . . Sızımdın, imkansızdın . Geldiğinde yağmur vardı , ıslaktım. Düşlerime kelepçelenmiştim. D/üşüyordum. Yağmur vardı. . . Islaktım. Bir sızının tam ortasındaydın sen. . . ıs/Sızımdın... Herkesten uzakta...

Sayfayı Paylaş