1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Plajda Türkler Nası Belli Olur...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

-güneş en tepedeyken ( saat 12:00-13:00 gibi) denize girmek. denizde oyun oynarken "hamza abiii! at topu" deyu ünlemek. güneş yanığı olunca da barım barım bağırmak.
    -henüz restaurant bile açılmamışken, kapı önünde açık büfe kuyruğuna girenlerin hepsi türk'tür... lakin; temkinli olmak lazımdır 400+ çeşit yemek her an bitebilir!!!

-turk kadinlar icin makyajla denize girmek, turk erkekler icin ise mayosuna sigarasini sikistirmak ve denizde altin sarisi saatlerinin parlamasi..

-avusturalyada bi plajin duvarinda koca bi yazi : nuray beni ara ku$um

-daha su derinleşmeden denizin sığlıına çömelmiş kollarıyla yuvarlak çizen insan modelinin aynı anda etrafına bakarak işediğinin farkedilip edilmediğini anlamaya çalışanı...

-kumda terliklerden kale yapıp, rüştü rüştüüüü yine rüştüü nidalarıyla kalecilik yapmak.

-havuzda yada denizde güreşmek. sahilde karpuz yemek ,cocugunu plajda çişe tutmak.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Plajda Türkler Nası Belli Olur...
    :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:evet ya aynen tesekkürler cnm

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Plajda Türkler Nası Belli Olur...
    rica ederim canım :D

4. perry

perry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ahahahhaa koptummm - daha iyi tarif edilemezdi:)))

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    henüz restaurant bile açılmamışken, kapı önünde açık büfe kuyruğuna girenlerin hepsi türk'tür... lakin; temkinli olmak lazımdır 400+ çeşit yemek her an bitebilir!!!
    bu hakkaten böledir ama

6. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Dediklerin doğru ama iyiki hepsi var farkımızda böyle olsun

7. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    ya ben bazen kendıme soruyorum nıye hep farkedılıyor turkler yaa cidden üzülüyorum oyle olmasınaa

Plajda Türkler Nası Belli Olur... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Belli Mi Olur

Kenan Doğulu - Belli Mi Olur

gözlerin yalan söylemiyor herşey o kadar açık ki anlamadım sanma sakın bu aşka güneş doğmuyor(2) ne kadar inkar edersen et bazı şeyler sona erdi sıcak gülüşlerin yok artık ayrılık zamanı ayrılık zamanı geldi herşeyi söyle çekinme buluruz belki bir çıkış yolu herşeyi anlat içinde kalmasın belki bende kabahat herşeyi söyle çekinme buluruz belki bir çıkış yolu herşeyi anlat içinde kalmasın...
  2. Mutsuz Çocuk Elinden Belli Olur

Mutsuz Çocuk Elinden Belli Olur

mutsuz cocuk oyunu Çocuklarınızın mutlu olup olmadığını ellerine bakarak öğrenebilirsiniz. Çocuklardaki tırnak yeme alışkanlığına mutsuz aile ortamı zemin hazırlıyor. Uzmanlar evde gerginlik yaşayan çocukların tırnak yediğini açıklıyor Uzmanlara göre mutsuz çocuk tırnaklarından belli oluyor. Ailede gerginlik, şiddet gibi olaylar yaşayan çocuklar kaygı ve stresle baş etme yolu olarak tırnak...
  3. Nasıl İnce Belli Olursunuz?

Nasıl İnce Belli Olursunuz?

İnce belli, kalın kalçalı olmak hem kalbinizi hem de verdiği mutsuzluk sebebiyle ruhunuzu yorar. Beliniz bir türlü incelmiyor mu? Bu bölgeler ilk yağ depolanan ve en son yakılabilen yağlardır. Bu kısımdaki yağların erimesi bilinçli bir diyet ve hızlandırılmış spor programı gerektirir. Diyet yaparken sadece karbonhidrat alımını düşürmek yetmez. Meyvelerden ve sebzelerden basit şeker alımı...
  4. izmirlinin vitrini nası olur

izmirlinin vitrini nası olur

ptt kargo ile çalışıyorum...ürünlerimin temizliğinden emin olduğum için iade kabul etmiyorum arkadaşlar.posta çek hesabı yada banka hesabım vardır.özelden ulaşabilirsiniz.sevgilerle.... 38 ince 40 bedene uygun gömlek 13 ytl kargo dahil fiyattır.
  5. Yüzük Dediğin Taşından belli olur

Yüzük Dediğin Taşından belli olur

Yüzüğünde taş olmayınca eksiklikmi hissedersin işte bunlar sana göre bolca taşı var bende çok beğenirim bol taşlıları :D kokoşmuyum deyim ::D

Sayfayı Paylaş