Plasmalite ile Gençleşin

M

Misafir

Forum Okuru
Plasmalite ile Gençleşin
Cilde kollojen uyarımı yapan plasmalite, güvenli ve etkili bir gençleştirme yöntemi..


Yaşlanmanın başlıca sebebi ultraviyole ışınlar, hücrelerde atılması güç olan maddelerin (serbest radikaller) birikmesine ve kollajen liflerinin kırılmasına hatta kaybına yol açar. Aşırı güneş ve yılların etkisi ile cilde rengini veren pigmentler azalır, hücre sayısındaki azalma da cildin incelmesine sebep olur. Cilt altında bulunan ve cilde esnekliğini, gerginliğini kazandıran kollajen ve elastik lifler ultraviyole etkisiyle kalitesini yitirirler. Cildin gerginliği azalır, cilt yer çekimine karşı verdiği savaşı kaybeder ve zamanla ciltte sarkma meydana gelir.

Plasmalite ile derinin rengi geri kazanılır
Plasmalite, genel deri görünümünün iyileştirilmesinde en etkili seçenek... Plasmalite, filtre edilmiş ışık kullanarak deri altındaki melanin, hemoglobin ve kollajeni seçici olarak hedefler. Filtrelenmiş ışık safir kristal bir dalga kılavuzu ile iletilir. Işının verdiği ısı, etrafındaki deriye herhangi bir zarar vermeden, seçilmiş olan dokuyu yok eder. Farklı deri cinslerinde, uygun filtreler ile dalga boyları değiştirilerek tam istenilen derinliğe erişilebilir.

Plasmalite sistemi ile yapılan tedaviler..
Vasküler lezyonların ortadan kaldırılması/ağartılması

Hiperpigmentasyonların ortadan kaldırılması/ağartılması.

Deri dokusundaki ince çizgilerin kollajen stimülasyonu ile düzeltilmesi

Deri renginin düzenli hale gelmesi.

Kalıcı epilasyon

Akne, akne izi, skarlar (ameliyat kesi izleri, çatlaklar, yanık skardokusu) ve keloidlerin iyileştirilmesi.

Dövmelerin silinmesi mümkündür.
Tedaviler ne kadar sürer?
Gerekli tedavi sayısı endikasyona bağlı olarak değişir. Yaşlı ya da güneş ışığından zarar görmüş olan deride, lezyonun tipine bağlı olarak ardışık 3 seans gerekir. Tipik bir tedavi şeması, başlangıç tedavisini takiben 3 haftalık aralıklarla 3 seansdan ibarettir. Dövme, akne, vasküler ve pigmentli lezyonlar normal olarak, lezyona ve şiddetine bağlı olarak, en az 3 seans gerektirir. İşlemin kalıcılığı için her yıl uygulamanın tekrarlanmasında yarar vardır.

2-3 haftada değişiklik fark edilir
Plasmalite ile tam yüz tedavisi 20-25 dakikadan az zaman alır, her tedaviden sonra 2-3 hafta içerisinde belirgin bir iyileşme görmek mümkün olur. Tüm deri tiplerinde, her iki cinsiyette, herhangi bir yaşta olan ve yaşa ya da güneşe bağlı olarak cildi yıpranmış olan ya da epilasyon isteyen herkes tedavi edilebilir. Otomatik soğutucu sistemi ile acısız ve yan etkisi olmayan bir tedavidir.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
801
Misafir
M
T
Cevaplar
2
Görüntüleme
4K
begümnurcan
B
T
Cevaplar
0
Görüntüleme
924
TİTAN
T
ilkimsu
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
*Gizemli Kıs*
*Gizemli Kıs*
Üst