Plazma üniteler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk işi plazma Tv:)

Türk işi plazma Tv:)

Türk işi plazma Tv:deli: buda arkadan görünüşü
  2. Tv Üniteleri ve Plazma Sehpaları

Tv Üniteleri ve Plazma Sehpaları

tv üniteleri plazma sehpaları plazma sehpa modelleri sehpası sehpaları modelleri Melişler gerçekten çok güzel modeller buyurun :)
  3. Duvar üniteleri

Duvar üniteleri

yaşam üniteleri Evlerinizde son derece modern ve çizgi dışı atmosferi yakalamak istiyorsanız birbirinden değişik ve şık duvar üniteleriyle bunu başarabilirsiniz.Modern çizgisi ve kullanış olarak pratik olan ünite modellerini sizlerle paylaşıyorum
  4. plazmadaki çizikler   :(

plazmadaki çizikler :(

arkadaşlar yeni aldığımız plazma tvnin tozunu alırken kenarlarını çizdim. ama çizikler ekranda değil. ekranın kenarındaki siyah parlak kısımda ve tv nin ayağında. hiç bi yerde bi çözüm bulamadım nolur çok acil yardım istiyorum. çok bozuldu moralim yaa.... :((
  5. 2016'dan Gelen Plazma Tv Ünitesi Şıklığı

2016'dan Gelen Plazma Tv Ünitesi Şıklığı

Yaşam üniteleri her zaman salonlarımızı ve oturma odası dekorasyonlarımızı özelleştiren görünümler arasında kendini göstermektedir. Farklı bir görünüm arayışı içinde olanlar için harika bir tercih olacak olan yaşam üniteleri değişiklik arayışlarında acil tercih olabilmektedir. Hem şık hem kullanışlı hem de gösterişliliği ile depolama alan zenginliğini de içinde barındıran fonksiyonel...

Sayfayı Paylaş