1. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  polemiğe hiç gerek yok

  Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

  arkadaşlar olan olmuş bırakında taraflar kendisi konuyu çözsün üçüğncü bir ağıza ne gerek var ahh Tuğba Ünsal canlı yayında ortalığı karıştırmay ne gerek vardı.....
  CANLI YAYINDA ATIŞTILAR! < Konu Resmi..>

  OKAN BAYÜLGEN İLE SEMA ÖZTÜRK ARASINDA YAŞANAN GERGİNLİK, TUBA ÜNSAL'A DERT OLDU. ÜNSAL VE BAYÜLGEN BAKIN CANLI YAYINDA NASIL ATIŞTI.

  Okan Bayülgen, yarışma programı sunan ve aynı zamanda oyunculuk yapan Sema Öztürk'ü konuk ettiği programda, Öztürk'e söz hakkı vermeyerek profesör konuğunu dinlemeyi tercih etmişti. Programın süresinin bittiğini söyleyen Bayülgen'e Sema Öztürk itiraz etmiş ve bu duruma çok bozulmuştu.

  OLAYLA İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN BAKINIZ...

  Verdiği demeçlerde Okan Bayülgen'in kendisini sadece 'güzel' olduğu için oraya çağırdığını ifade eden Sema Öztürk ile ilgili olayı Tuba Ünsal yayında hatırlattı.

  NTV'deki 'Sade Vatandaş' programında Okan Bayülgen'e 'Senin gibi bir adamın şeyi oluştu programa gelenleri kötü duruma düşürüyorsun. Evlendin diye mi oldu, ne oldu? Geçen gelen Sema'ya olduğu gibi' diyerek yaşanan o sürece gönderme yaptı.

  Bu sözlerden sonra Okan Bayülgen ve Tuba Ünsal uzun süre bu konuyla ilgili atıştılar. Programın konuklarından Yetkin Dikinciler sessizce dinlerken Asuman Krause de olayı tiye alarak Okan ve Tuba'ya takıldı.

  İşte o ilginç diyaloglar:

  Okan: Ben anlattığı herşeyi dinliyorum, soruyorum. Sema'ya mı üzüldün? Sema'nın katıldığı programda bir profesör konuk vardı. Sema onun ne anlattığını bilmiyordu. Adam önemli bir vakfın araştırmasını anlattı. Türkiye'deki 10 adamdan 7'sinin iktidarsız olduğunu söyledi. Bütün dayak yiyenleri, siyasetteki zaafiyetleri, yaşanan cinayetleri, bütün bir Türkiye profilini ortaya çıkaran aile araştırmasının sonuçlarını anlattı. Sema da lafa giriyordu. Ben de 'sus' dedim. Bir de iltifat ettim 'güzel bir hanımsın' falan dedim. Bütün kadınlar bana düşman oldu. Sen de dışarı çıkınca bana kötü davrandı falan diyebilirsin..

  Asuman: Başkası olsa der, hep Tuba'yı konuşturdun diye. Böyle bir saçmalık yok yani! İsteyen konuşur..

  Okan: Evet ama programcılık şöyle bir şey değildir ki: Biz yüzme yarışı yapmıyoruz. Herkese kronometreye basıp bilmem ne değil..

  Tuba: Bunun yerine daha güzel bir şeyden bahsedelim. Özür dilerim (Asuman'a söylüyor)

  Okan: Sen program çıkışında Sema'ya deki 'Ben işin doğrusunu öğrendim'

  Tuba: Ben tanımıyorum. Tanıdığım birisi olduğu için değil. Sadece ben özür diliyorum ama şu cümleye bozulmuştum. 'Güzel bir kızsın. Buradaki profesörün cümleleri dinlensin diye sen orada oturuyorsun'!

  Asuman: Hiiihhh öyle mi dedin?

  Okan: Öyle dedim! Bir tane çakmak ister misin? (Yanağını gösteriyor)

  Asuman: (Yumruk atar gibi yapıyor) Bu bütün Semalar için..

  Tuba: Bu bir bayanı çok yerin dibine sokacak bir laftır. Karşındaki kadına diyorsun ki 'Sen güzelsin ama konuşacak hiç bir cümlen yok. Yani sadece güzelsin ve o yüzden burada oturuyorsun'

  Asuman: Ya evet ben de güzelim, ben de geldim oturuyorum burada.

  Okan: Bundan sonra böyle bir durum olduğunda 'Hem çirkinsin hem de gerizekalısın' derim olur biter..

  Tuba:Tamam peki

  (Gülüşmeler)

  Okan: Yani bir de çok güzel de bulduğumdan değil ama o zaman dedim ki sizin gibi güzel bir hanım falan filan.. Bundan sonra derim ki hem çirkin hem gerizekalısın!

  ...

  Tuba: Asuman seni çok beğeniyorum. Gerçekten dünya şekerisin, televizyona da çok yakışıyorsun. Bence Okan'ın yanında başlasan ve artık şekerlik bölümünü sen alsan! (Okan'a dönerek) Artık sen de izlenmeyeceksin. Güzel bir kız hem şeker.

  (Asuman Krause çok şaşırdı ve kahkahalar atmaya başladı. Bayülgen ise bu sözler karşısında bir an şaşırıp kaldı ve güldü)

  Okan: Valla beni izlemedikleri için ben sürekli güzel kız çağırıyorum zaten, ne yapayım çarem yok..

  Tuba: Çok izleniyorsun işte işin şeyi de bu!

  Okan: Peki

  .....

  (Programın sonunda Okan Bayülgen olayla ilgili imalı bir göndermede bulundu)

  Okan: (Asuman Krause'ye dönerek) Çok teşekkür ederiz geldiğiniz için. Size yeterince zaman ayıramadık. Çıkışta gazeteciler bekliyor. Bir kaç açıklama yaparsın herhalde.

  Asuman: (Kahkahalar)

  Okan: Tubacım, size de teşekkür ederiz. Sanıyorum ki barıştık bu programda bana öyle geliyor, gidereyak, hı?

  Tuba: (Önce hiç bir şey söylemedi ve kafasını salladı) Tamam!


   
polemiğe hiç gerek yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kırışıklıklar için estetiğe gerek yok!

  kırışıklıklar için estetiğe gerek yok!

  Uzmanlar yaşlanmanın altında yatan nedenleri bulma arayışlarında, cildin yaşlanmasının temel ilacının hücre yenilenmesi olduğunu buldular. Hücre yenilenmesinin temel maddesi ise protein. Hücrelerimizin yapıtaşları aminoasitlerden oluşmaktadır. Protein sindirilirken amino asitlere parçalanarak hücrelerin kendilerini yenilemelerinde kullanılır. Yeterince protein alınmazsa vücudumuzun yaşlanma...
 2. Mor Ve Ötesi - Savaşa Hiç Gerek Yok

  Mor Ve Ötesi - Savaşa Hiç Gerek Yok

  hayattayken çocuklar konuşmak gerek çocuklar savaş ne demek,hiç durur mu başlarsa kim kazanacak bu hırstan kim ağlayacak sonunda zamanın ruhu terkediver dünyayı kimlerdensin,onlardan mı? petrolden mi,hayattan mı? kimlerdensin,onlardan mı? yok,savaşa hiç gerek yok yok faydası yok durmanın büyük zorbamız durmalı durana kadar gerçeği haykırmalı paraya,güce,savaşmaya,ölüme...
 3. Hiç Zanmanı Yok

  Hiç Zanmanı Yok

  çekimlerden konserlerden tanıtımlardan nefes alamayan Hadise biçok teklifide yetişemediği için kabul edemedi.... HADİSE SERT ÇIKTI! HADİSE, YARIŞMA YAKLAŞTIKÇA DİKKAT VE ÇABALARINI BU YARIŞMAYA YOĞUNLAŞTIRDIKLARINI, ADETA ZAMANLA YARIŞTIKLARINI, DOLAYISIYLA BAZI SÖYLEŞİ VE GÖRÜŞME İSTEKLERİNİ ZAMAN YETERSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KABUL EDEMEDİĞİNİ BELİRTTİ.... Hakkında yazılan 'ödül törenine...
 4. Bu Kadar Tepkiye Gerek Yoktu

  Bu Kadar Tepkiye Gerek Yoktu

  Hillary Clinton'ın konuk olduğu Haydi Gel Bizimle Ol prodgramı ööncesi olay oldu..... sıkı güvenlik önlermlerinden nasibini alan Aysun Kayacı sert tepki gösterdi...... KORUMALARLA KAVGA ETTİ! HİLLARY CLİNTON'UN KONUK OLDUĞU 'HAYDİ GEL BİZİMLE OL' PROGRAMININ SUNUCULARINDAN AYSUN KAYACI, KENDİSİNİ ARAMAK İSTEYEN KORUMALARLA SERT TARTIŞMALARA GİRDİ. 'BEN PROGRAMIN SUNUCUSUYUM' DİYEN KAYACI,...
 5. Kırışıklıklar İçin Estetiğe Gerek Yok!

  Kırışıklıklar İçin Estetiğe Gerek Yok!

  Bayanlar belli bir yaştan sonra en çok dert ettikleri yüzdeki kırışıklılardır.Bunun için bıcak altına yatanlarda var ama buna gerek yok.Buyrunuz; Kırışıklıklar İçin Estetiğe Gerek Yok! Uzmanlar yaşlanmanın altında yatan nedenleri bulma arayışlarında, cildin yaşlanmasının temel ilacının hücre yenilenmesi olduğunu buldular. Hücre yenilenmesinin temel maddesi ise protein. Hücrelerimizin...

Sayfayı Paylaş