Popun efsane yıldızı Michael Jackson kanser

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Popun efsane yıldızı Michael Jackson kanser
Cildiyle bu kadar oynarsan olucağı buydu :D:D Yinede acil şifalar diliyoruz :)Yıllardır hastalık korkusuyla yüzünü maskelerle sakladı. Yaz sıcağında bile maskesini, eldivenlerini çıkarmadı. Ama korktuğu başına geldi. Popun efsane yıldızı Michael Jackson'ın cilt kanseri olduğu doğrulandı. Hem de kanserli hücreler yüzünde çıktı.

Geçen Nisan ayında bu teşhisi koyan doktorlar, Michael Jackson'a hastalığı yeneceği konusunda garanti verdi.
"Pop kralı" Michael Jackson'ın yüzünde ve omuzlarında kanserli hücreler belirlendiği açıklandı. 22 Nisan'da Los Angeles'in ünlü hastanesi Cedars-Sinai'de dermatoloji bölümünde görülen ünlü yıldızın tedavisini ABD'nin en iyi dermatologlarından Dr. Ralph Massey'in üstlendiği ileri sürüldü.

ABD medyasında geniş yer verilen haber, Michael Jackson hayranlarını üzdü. Ancak ünlü yıldızın temmuz ayına kadar bu hastalığı yenebileceği konusunda emin olduklarını açıklayan doktorlar, endişeleri gidermeyi başardı.

Yüzündeki maskeyi hiç eksik etmeyen Michael Jackson ise Temmuz'da Londra'da vereceği "sahneye dönüş"ünün ilk adımı sayılan muhteşem konsere hazırlanıyor.

Yıllar önce cildini beyazlattığı söylenen ve bu nedenle siyahlar tarafından epeyi eleştirilen Michael Jackson, o günlerde de ender görülen bir rahatsızlık nedeniyle cildinin beyazladığını söylemişti. Bu nedenle de yıllarca tadavi gördü.

Estetik ameliyatlar için defalarca bıçak altına yatan ünlü yıldızın yüzü zaten tanınmaz hale gelmişti ve özellikle burnuyla ilgili büyük sorunlar yaşıyordu.


 
CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK

Yeni Üye
Üye
Cevap: Popun efsane yıldızı Michael Jackson kanser

İnsanları yargılamayı sevmem ama bu koonuyada yorum yapmadan geçemem..
eee güzel bir söz var..
ALLAHIN SOPASI YOKKİ!!
yani sen Allahın seni yarattığı şekli şemali beğenmessen ve kendini haşa sil baştan yaratırsan olacağı belliydi...
ki bence zenci hali daha bebeksii ve tatlıymış..
bir insan kendi hayatını galiba ancak bukadar maf edebilir..
allahım senin yolunda ayırma bizleri vee sen koru...
 

Benzer İçerikler

Üst