Poşet ve örgüden çanta yapımı

mislinay

Yeni Üye
Üye
Poşet ve örgüden çanta yapımı
çöp poşetinden çanta çöp poşetinden çanta yapımı makrome yapımı cöp poşeti poşeti modelleri
3166465484_46a8de3351_o.jpg

3166465404_de09bf81d9_o.jpg

Sizlere çöp poşetlerinden ördüğüm çantamı paylaşmak istiyorum. 2 milyona malolan çantanın yapılışı çok kolay.Evde çok az mavi makrome ipim vardı. Çantanın tabanını o ipten yaptım. 33 zincir çekip zincirin etrafını sıkiğneler döne döne ve köşelerinden de arttırmalar yaparak tabanı yapıyoruz. 6 sıra yaptım tabanı. Daha sonrada çöp poşetlerini 2şer parmak kalınlığında keserek ve her kestiğim parçaları birbirinin içinden geçirerek bir ip oluşturdum ve o iplede döne döne çantamı ördüm. Üst kısmında fazla arttırma yapmadım. Üst kısımlarına doğru 2 kenarlarından tam düz yukarı çıkmasın diye birkaç arttırma yaptım o kadar.Çantanın sapınıda 4 zincir çekerek uzun 2 parça örüp diktim. Üzerinede makrome ipinden çiçek yaparak diktim. Siz farklı şekilde de süsleyebilirsiniz. Deniz kabukları yapıştırabilirsiniz. Denize giderken güneş kreminizi havlunuzu rahatlıkla koyup kullanılabilecek bir çanta. Güneş kreminiz dökülse bile poşetten olduğu için rahatlıkla yıkanabilir.

Cevap: Poşet ve örgüden çanta yapımı

ya gerçekten pratik el beerine bayıldım harik olmuş

Geri