1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Post

  Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Rüyada post görmek , manevi bakımdan mutluluğa erişileceğinin işareti olarak kabul edilir. Rüyada post görmek, manevi bakımdan huzura erişileceğinin işareti demektir. Hayvan postları varlık, mevki, zenginliktir.Rüyada post görmek, manevi bakimdan mutluluga erisileceginin isareti olarak kabul edilir.

   
Post konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Anterograd Amnezi (post-travmatik amnezi)

  Anterograd Amnezi (post-travmatik amnezi)

  Kafa travmalarının klinik değerlendirilmesinde anterograd amnezinin kapsamını saptayarak sonuca varılır. Parça parça hafıza düzelmeleri olabilmesine ve ameliyat sonrası ruhsal çöküntüyü hafifletmek için kullanılan afyon ve diğer ilaçların amnezi'nin gerçek kapsamını gölgelemesine rağmen, kafa travmalarının şiddetini anlamada en iyi ölçüdür. (bkz. Amnezi)
 2. Kısırlık Teşhisinde Post Koital Test

  Kısırlık Teşhisinde Post Koital Test

  Bu test için kadın eşiyle birlikte birleşme yaptıktan sonra 2-4 saat sonra muayene edilir.Yapılan muayenede ,hekim tarafından alınan servikal mukus ,mikroskop altında incelenir ve sperm aranır.Rahim ağzındaki salgı ile sperm arasındaki ilişkinin uygunsuz olması kısırlık nedenidir .Konuyla ilgili ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz Sayısız kısırlık nedenlerinden biri de kadının rahim...

Sayfayı Paylaş