Prezervatifle ilişki yaşadım hamilelik riski var mı ?

Gulselverrr

Üye
Üye
Prezervatifle ilişki yaşadım hamilelik riski var mı ?
Adetimden 2 gün önce prezervatifle korunarak cinsel ilişkim oldu bir kaç defa prezervatif olmasına rağmen partnerim içime boşalmadı dışarıda boşaldı. Her ilişki sonrasında da cinsel organını yıkadıktan sonra ikincisi oldu. Prezervstifleri kontrol ettik yırtık delik olmadığına da eminiz. İlişki olduğunda adetime 5 gün vardı fakat ben 3 gün erken regl oldum. Dün akşam kahverengi lekeyle geldi sonra hafif kana dönüştü ve sabah 5 e kadar neredeyse pedime hiç bişey değmemişti çok şüphelendim ağrım sancım kesilmişti. fakat sabah adet sancım adet ağrım başladı ve kanamamda tamamen başladı kanamam aşırı yoğun değil biraz az ama baden pıhtılı kanda geliyor. İlk kez böyle bir şey yaşadım önce gelmedi bir gün sonradan geldi. Bu anlattıklarım doğrultusunda hamile olma olasılığım var mı? Yani şuanda ben adet görüyorum gelen kan adet kanıdır değil mi nolur detaylı yardım edin

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar gülsever, konuyu cinsellik bölümüne taşıdık. Şimdi gelelim soruna. Anladığım kadarı ile siz biraz durumu sıkıntı haline getirmişsiniz. Prezervatif, dünya üzerinde kullanılan en önemli ve yüzde yüz koruyuculu yöntemlerden birisidir. Sıfır prezervatiflerde asla ama asla delik olmaz. Regl de olmuşsun. Hiç bi sıkıntı yok hayatım böyle hamilelik olmaz. Pıtlı kan kahverengi lekeler normal hayatım. Hamile olma olasılığın yok zaten adet oluyorsun bilgin olsun.

Gulselverrr

Üye
Üye
Çok teşekkür ederim kahverengi lekeden sonra uzun süre kan gelmediği için çok endişelendim ama sabahına geldi. Öncesinde de adet belirtilerimi yaşamıştım göğüs ağrılarım kasık ağrılarım vs. Aşırı yoğun olmasa da bir ped doluyor bir kaç saat içinde ağrımda var. Regl kanaması bu sizin yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla. Birde son olarak sorum ilişki adete yakın olduğu için şimdi de regl gördüğüm icin artık hamilelik imkansız değil mi Allah razı olsun sizden beni çok rahatlattınız

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayatım hamile kalabilmen için yumurtlama döneminde olman gerekiyor. Bunu bilmen gerekiyor bir kadın olarak. Ha deyince hamilelik taaa eski türk filmlerinde kaldı hayatım. Riskin yok diyebilirim. Rahat ol sıkıntı yapma. Her türlü önlemi almışsın mümkün mü hamile kalman ? Tabiki değil.