1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Prison Break

  Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
  Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
  ulasabilirsiniz.

  Saygilarimizla.

  Melekler Mekani Yonetimi
   
 2. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Prison Break

  < Konu Resmi..>

  ADI:MICHAEL SCOFIELD
  NUMARASI: 94941
  BÖLÜMÜ:Genel Nüfus, A-Kanadı Hücre 40
  SUÇU: Silahlı Soygun
  CEZASI: Beş Yıl
  CEZASININ BİTMESİNE KALAN SÜRE: Beş Yıl
  ŞARTLI TAHLİYE İÇİN UYGUNLUK: İki yıl,altı ay
  NOTLAR
  Michael Scofield eğitimsel geçmişi böyle bir adamın neden suç işlemeye kalktığı ile ilgili soruları bırakıyor. Morgan Park Lisesinde ki tertemiz sicilinden başlayarak Magna Cum Laude üniversitesinden daha sonra mezun olacak B.S ile ,Sivil Mühendislik ve M.S,Sivil Mühendislik, Chicago da ki Loyola Universitesin den mezun oldu.
  Tutuklandığında Chicago daki Middleton, Maxwell ve Schaum adlı saygın bir şirkette
  yapısal mühendis olarak çalışan bir personeldi.
  Oda arkadaşı Michael Scofield,önemli mahkumiyeti olmayan, Chicago çarşısındaki United Savings Bankasının bir şubesinden yaklaşık yarım milyon dolar çalarken yakalanan biri.Davada Scofield Chicago daki evine yakın olan birinci seviyeli güvenlikli hapishaneyi itiraz etmeden ve herhangi bir talebi olmadan cezasını geçireceği yer olarak kabul etti….
  EK NOT
  Sakin birinci derece diyabet hastalığına sahip ve giriş yapan ziyaretçisi Veronica Donovan ,avukatı.

  < Konu Resmi..>

  VERONICA DONOVAN
  Veronica Donovan Chicago nun güneyinde Fuller Park civarında zorluklar içinde büyüdü.
  Lise hayatı boyunca gençlere özgü suçlar işleyen sevgilisi Lincoln Burrows a rağmen Donovan sokak hayatının onu baştan çıkarmasına asla izin vermedi.Tam bursla okuduğu Illinois Üniversitesi Champaign de B.A notu ile mezun oldu politik bilimler dalında. Baylor Hukuk Okulunda yargılama yetkisini kazanmak için doktora yaptı.
  Baylor dan mezun olduktan sonra , Bianchi ve Guthrie ofislerinde gerçek mal varlığı davalarına bakmak için Chicago ya geri taşındı .
  Başarılı olmasına rağmen asla köklerini unutmadı.Ceza hukuku alanında tecrübesi olmamasına rağmen son zamanlarda silahlı soygunla suçlanan çocukluk arkadaşı Michael Scofield ı savundu .michael mahkemede tüm yardım önerilerini reddetti.
  Donovan şu an yatırım bankacısı ile nişanlı, Sebastian Balfour..

  < Konu Resmi..>

  DR. SARA TANCREDI
  Doktor Sara Tancredi hayatını basit bir atasözü ile yaşar:’’değişim ol dünyada görmek istiyorsan’’.
  Sara genç yaşlarından beri doktor olmak istediğini biliyordu. Chicago varoşlarında büyüdü,her zaman hastanede çalışmayı istedi yada özel doktorluk yapmayı,iyi bir yerlerde,korunmuş.
  Bütün bu istekleri Northwestern Üniversitesi birinci sınıftayken Mahatma Gandhi nin yazılarını tanıyınca değişti.Dünya görüşü derhal ve geri alınamaz bir şekilde değişti.Geleneksel doktor olmak ona uzun vadede yeterli gelmedi ve yardımseverlik yolunu daha fazla takip etmesi gerektiğine karar verdi.
  İronik olan Gandh nin düşüncesindeki şiddet karşıtlığı inancındaki Doktor Tancredi kariyerini en çok şiddet olan çevrede sürdürmesiydi: Fox River Penitentiary.
  Personeldeki doktorlardan biri olarak , Sara yönetimdeki fiziksel performanstan acil ameliyatlara kadar her şeyden sorumlu.çalışma zamanı asilce(çeşitli yardımseverlik ödülü aldı)aynı zamanda tehlikeli.Her gün tecavüzcülerle katillerle ve yıllardır kadın yüzü görmemiş adamlarla karşı karşıya geliyor..
  Her şeye rağmen Sara her gün kendini tehlikeye attığı riskleri iki kere düşünmüyor,babası için değişmez stres kaynağı. Illinois Valisi ‘’Sınır Yargıcı’’ Frank Tancredi..Bununla birlikte çok faklı politik inançlar son yıllarda önemli bir şekilde aralarının soğumasına neden olmuş.
   
 3. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Prison Break

  < Konu Resmi..>

  ADI:JOHN ABRUZZI
  NUMARASI: 11846
  BÖLÜMÜ: Genel Nüfus-A Kanadı, Hücre 96
  SUÇU: Cinayet(2 ) cinayete teşebbüs ettirmek(2)
  CEZASI: 120 yıl
  CEZASININ BİTMESİNE KALAN SÜRE: 115 yıl
  ŞARTLI TAHLİYE İÇİN UYGUNLUK: Şartlı tahliye için uygun değil
  NOTLAR
  Eski çete lideri, John Abruzzi Fox River Penitentiary a hapsedilen şu anki tartışılan en rezil mahkum.Duvarların arkasında ünü güce dönüştü.Hücre arkadaşları,katiller bile hapishane ile ilgili işleri Abruzz ye bıraktılar.Cezalandıran memurlar kuralları zorla kabul ettirirken, John Abruzzi nin hapisten kaçtığını söylemek abartı olmaz.
  Abruzzi sonunda sayılan iki cinayet ve iki cinayete teşebbüs ettirmeden mahkum edildi Illinois bölge avukatlarının cezalandırmasından onar yılla paçayı sıyırdı. Otto Fibonacci Abruzzi'nin davasında görgü şahitliği ifadesine şartıyla ,iki rakip gangsteri ortadan kaldırmakla mahkum olması için jüriyi inandırdı.Abruzzi daha sonra Fibonacci nin başına ödül koydu , Fibonacci de tanık koruma programına girmeye zorlandı. Abruzzi Fibonacc nin nerede olduğunu çılgınca bilmek istediğini kulak misafiri olduğunu ifade eder.
  EK NOTLAR
  Kayıt yaptıran ziyaretçisi Philip Falzone’’iş ortağı’’, Anthony Smallhouse diğer ‘’iş ortağı’’ ,Mary Abruzzi karısı , Nicole Abruzzi kızı ve John Abruzzi, Jr. Oğlu …Cezaevi işlerinde çalışıyor

  < Konu Resmi..>

  ADI:FERNANDO SUCRE
  NUMARASI: 10960
  BÖLÜMÜ:Genel Nüfus, A-Kanadı, Hücre 40
  SUÇU: Ağırlaştırılmış İki Sayılan soygun
  CEZASI: 17 yıl
  CEZASININ BİTMESİNE KALAN SÜRE: 9 yıl 10 ay
  ŞARTLI TAHLİYE İÇİN UYGUNLUK: bir yıl 4 ay
  NOTLAR
  Fernando Sucre Chicago şehrinde doğdu ve yükseldi, Illinois adalet sistemi ile çeşitli şekillerde karşılaştığı yer olan Humboldt Park çevresinde büyüdü.Sucre nin annesi onun kaderinde hapse girmek ve çıkmak olduğunu hissetti ve onu kurtarmak için çaba sarf etti yeni umutlu bir başlangıç yapması için onu teyzesiyle birlikte New York a gönderdi.
  New York da Sucre nin hayatı değişmeye başladı.ciddi bir işe başladı araba park eden görevli olarak ve hayatının aşkı ile tanıştı Maricruz Delgado.En önemlisi beladan kaçınıyordu ve sicilini temiz tutuyordu.
  Daha sonra Sucre Humboldt Park taki eski arkadaşlarına ziyarete geldi ve iki içki dükkanını dolu olmayan ateşli silahlarla soymaktan aynı gece eski arkadaşlarıyla birlikte mahkumiyete geri döndü.
  Fox River a geldiğinden beri Sucre örnek mahkum oldu.ilgisini ifade edecek mümkün olan en kısa cümlelerin yardımıyla dışarı çıkabilecek ve kız arkadaşıyla birlikte olabilecek.
  EK NOTLAR
  Kayıtlı ziyaretçisi Maricruz Delgado kız arkadaşı. Maricruz Delgado ile onaylanmış evlilik ziyareti hakkına sahip.cezaevi işlerinde çalışıyor.

  < Konu Resmi..>

  CAPTAIN BRAD BELLICK
  Captain Bellick Correctional Officer Sınavını sonbaharda geçtik ten sonra liseden mezun oldu ve o zamandan beri Fox River Penitentiary de.bu zaman içinde yavaşça ve sabırla C.O. mevkisine yükseldi.
  Üç yıl önce birkaç mahkumları suiistimal edildiği iddiasına rağmen (hiç biri kanıtlanamadı)yüzbaşılık rütbesine terfi edildi C.O nun en yüksek konumuna.Şimdiki görevinin kapsamı;ölüm cezasına çarpıtılan mahkumların elektrikli sandalyeye taşınmasına yardım etmek , Fox River ın hapishane mahkumların çalıştığı iş kollarını denetlemek ve günlük operasyonlarla genel nüfusun düzenini korumak.
  Bellick C.O nun C.O su olarak bilinir.onun görüşüne göre ‘’iyi mahkum diye bir şey yoktur’’hapishanenin amacı mahkumları cezalandırmaktır rehabilitasyon değildir.

  < Konu Resmi..>

  WARDEN HENRY POPE
  Geleneksel akıl der ki hapishaneler suç işlemiş kişileri cezalandırmak için inşa edilmiştir. Warden Pope bu okulun düşüncesini kabul etmez.
  Warden Pope son 18 yıldır Fox River Penitentiary ın sorumluluğunu üstlenmiş rehabilitasyon amacı ile ,hapishane sakinleri serbest bırakıldığında başka bir suç işlemek konusunda daha az istekli olmuşlardır.Bu amaçla mahkumların gerçek dünyada eğitim kazanmalarına yardım etmek için boya işi gibi, peyzaj,çok sayıda endüstriyel yetenek isteyen yerlerde eksiksiz hapishane endüstrisini kurmuş. Warden Pope aynı zamanda eğitim programıyla mahkumların lise eşdeğerinde diploma almalarını sağlamış nadir olarak üniversite mezunları bile olmuş ve bu programından ödül kazanmıştır.Yakın emekliliği ,Fox River ı aynı tarzda yönetecek bir halef arıyor.
  Warden Pope ve karısı Judith 39 yıllık evliler.

  < Konu Resmi..>

  CHARLES WESTMORELAND
  NUMARASI: 82978
  BÖLÜMÜ: Genel Nüfus A-Kanadı, Hücre13
  SUÇU:Ağırlaştırılmış Araçlı Saldırı, Araçlı Saldırı, Kasıtsız Cinayet ve İhtiyatsız Adam Öldürme
  CEZASI: 96 Yıl
  CEZASININ BİTMESİNE KALAN SÜRE: 66 Yıl
  ŞARTLI TAHLİYE İÇİN UYGULUK: 40Yıl
  Charles Westmoreland Fox River da en uzun süre geçiren mahkum şu anda 28 yılını hapishanede geçirdi. Westmoreland başlangıçta Havens, New Mexico da denenmiş ve mahkum edilmişti New Mexico nun Penitentiary da mahkumiyetinin 7 yılını geçirdi.bütçe sorunları nedeniyle New Mexico bazı mahkumları başka eyaletlere göndermesi gerekti.bunun sonucunda Westmoreland Fox River a 1978 yılında transfer edildi.
  New Mexico da hapsedilmesinden hemen sonra Westmoreland ın aslında efsanevi uçak haydudu DB Cooper olduğu söylentileri yayılmaya başladı.1971 de Cooper kötü şöhretiyle 727 dolu yolcuyla rehin tuttu ve ona $1.5 milyon ödendi. Pacific Northwest ormanlarına paraşütle uçaktan atladı onu bir daha gören olmadı. Cooper un suçu için Westmoreland u itham edecek kanıtlar asla yeterli olmadı.Duruma bağlı olarak sadece şüphelenilecek kadar kanıt bulundu .Ve bu şüphe onu Fox River a kadar takip etti.
  Başkaları tarafından milyoner bir mahkum zannedilmek kolay değildi.1983 de Westmoreland un cezasına on yıl daha eklendi görevli memurlara saldırıdan. Westmoreland gardiyanın onun Cooper olduğunu zannettiğini ve parasını ondan zorla aldığını iddia etti. C.O suçlamasını reddetti.
  NOTLAR
  Mahkumun Marilyn adlı gri bir kedi saklama hakkı var mahkumların hayvan besleme hakkı oldukları zamandan gelen kedilerin torunu.Hücresinde tutma hakkına sahip ama kedinin koşmasına izin yok bu yüzden bu yeteneğini kaybetmiş.Mahkum kızı tarafından ziyaret ediliyor Anna Westmoreland.Mahkum hapishanede B işlerinde çalışıyor ve mahkum emanetçi olarak da çalışıyor….
   
 4. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Prison Break

  < Konu Resmi..>

  Rocmond Dunbar
  Suçu: Çalıntı mal bulundurmak

  Ceza: 8 yıl

  Eğitim: Bilinmiyor

  Ben "C-Note" Franklin orduda görev yapan bir çavuştu. Kuveytte görev yaparken yasadışı işkence yapıldığını görüp rapor ettikten sonra komutanı tarafından bu raporu geri alması istenmiştir. Ama C-Note bunu kabul etmeyince, onursuz bir davranış yaptığı gerekçesiyle ordudan atılmıştır. Daha sonra çalıntı mal taşırken yakalanmış ve 8 yıl hapse mahkum edilmiştir. Ailesinin bu durumdan haberi yoktur. C-Note hapishanede mutfak işlerine çalışmaktadır. Ayrıca hapishanenin eczacısı olarak ünlenmiştir. PI ın hapisten kaçacağını anlayarak onları gardiyanlara söylemekle tehdit etmiş ve ekibe altıncı kişi olarak dahil olmuştur. İlerleyen bölümlerde çıkan tersliklerdeki ,olayları çözmede yardım etmesiyle diğer ekip elemanları tarafından saygı görmüştür. Westmoreland ile çok iyi arkadaş olmuştur. Bunun nedenide ikiside hapisten aileleri için kaçmak istiyordu. Ayrıca bilerleyen bölümlerde onun nekadar çok ailesine düşkün biri olduğunu anlıyoruz.

  C-Note Rocmond Dunbar tarafından başarıyla canlandırılmıştır. Kendisi rolünün hakkını fazlasıyla vermektedir. 2, sezonda bakalım ailesine kavuşabilecek mi?


  < Konu Resmi..>


  LAKABI: Tweener
  İSİM: David Apolskis
  SIRT NUMARASI: 95012
  BÖLÜM: Genel Nufus, A-Kanadı,Hücre 13
  SUÇ: Büyük soygun
  CEZA: 2 yıl
  CEZANIN BİTMESİNE KALAN SÜRE: 2 yıl
  ŞARTLI TAHLİYE İÇİN UYGUNLUK:1 yıl
  NOTLAR:

  Apolskis' nin her zaman yetenekleri elleri vardı..lisenin erken dönemlerinde geniş bir alanı kaplayan futbol takımının üstüne tahsildarlık işini kazanmasına yardım ettiler. ..ama 9. sınıftayken Apolskis atletizme katılmak için akademik olarak uygun olmadığını sandı.kendini ,ellerini daha karlı işlerde kullanırken buldu.

  Apolskis usta bir yankesici haline geldi. 14 ünden 19 yaşına kadar 200 cüzdan 150 saat çaldı..İki ayrı suçtan ıslahevin de yılın 8 ayını geçirdiği göz önüne alınırsa bu istatistikler oldukça etkileyici. ama Apolskis biraz fazla hırslıydı görev başında ki polis memurundan cüzdanını araklamaya çalışırken. hemen tutuklandı ve polisler apartmanını aradıklarında, değerli kart koleksiyonunu keşfettiler( biçilen değer yaklaşık olarak 300.000$) 2 gün önce kaybolduğu rapor edilmişti. Fox River da 2 yılla cezalandırıldı.
  mahkum D sınıfın da ve I.P için onaylanmamış

  < Konu Resmi..>


  İSİM: LJ Burrows
  bir kaç ay önceye kadar LJ Oak Park Illinois tan sizin gibi sıradan bir çocuktu. annesi ile birlikte güzel bir evde yaşadı, annesi Lisa ve üvey babası , Adrian. gündelik işlerini yaptı. iyi notlar aldı. hiç kimseyle hiç bir sorunu yoktu.
  daha sonrra biyolojik babası Lincoln Burrows son başvurusunu kaybetti ve idam günü kesinleşti. bu olay LJ i düşündüğünden daha fazla etkiledi..
  son bir kaç aydır bütünüyle farklı bir insan,satmak amacıyla marihuana bulundurmaktan tutuklandı.babasının yaptığı şeyler le alakası olmadığını tekrarlayıp durdu.son zamanlarda ki harekeleri değerlendirildiğinde bu tamamen doğru olmayabilir.

  şu an Lj annesi ve üvey babasının cinayeti ile ilgili haksız yere tutuklu.

  < Konu Resmi..>


  İSİM: Charles Patoshik
  SIRT NUMARASI: 72864
  BÖLÜM: Psikiyatri Koğuşu, Hücre 25
  SUÇU: İkinci Dereceden Cinayet (bilinen 2)
  CEZASI: 60 yıl
  CEZASININ BİTMESİNE KALAN SÜRE: 56 yıl
  ŞARTLI TAHLİYE İÇİN UYGULUK: 26 yıl

  NOTLAR:
  hapsedilmesinden önce, Patoshik matematikte göze çarpan bir doktora adayıydı ,araştırması fractal lar üzerine odaklanmıştı , bir çeşit geometrik model. güçlü çalışması sırasında akıl sağlığıyla ilgili göze çarpan semptom deneyimleri başladı. çok geçmeden , şiddete dayalı bir geçmişi olmamasına rağmen, Patoshik silahını sallayarak ailesinin evine yürüdü , onlar uyurken odalarına adım attı ve tetiği çekti,ikisini de öldürdü.

  Patoshik hapse gönderilmesine neden olan suçu hatırlamadığını iddia ediyor ve ailesini neden öldürdüğünü de açıklamadı. içeri alınması üzerine, Fox River da ki psikiyatri koğuşuna teslim edildi, “Haywire(düzensiz)”lakabını kazandığı yere. dört yıllık yoğun ilaç tedavisi ve takipten sonra, doktorları genel nufusa karışması için yeterli gelişmeyi kaydettiğine karar verdiler.
  mahkum nevromatik lezyon nedeniyle derin uykusuzluk teşhisiyle şizovreni...hastalığını tedavi etmek için günlük ilaç tedavisi görüyor.mahkum D derecesinde ve P.I da çalışmasına onay yok.

  < Konu Resmi..>

  İSİM: Christopher Trokey
  SIRT NUMARASI: 70348
  BÖLÜM: Güvenlikli Konaklama Ünitesi,Hücre 12
  SUÇU: imalat amacıyla Methamphetamine satmak(900 gr dan fazla)
  CEZASI: 40 yıl
  CEZASININ BİTMESİNE KALAN SÜRE: 36 yıl
  ŞARTLI TAHLİYE İÇİN UYGUNLUK: 14 yıl

  NOTLAR:
  Effingham polisi Trokey'i ilk yakaladığında methamphetamine ile,20 yaşında ve önemli bir suçu yoktu , 1/16 gr kağıtlar satıyordu. bütün hafifletici sebepler verildi , yargıç yumuşak olmaya karar verdi ve ceza olarak Trokey e en az 4 yıl verdi . dört buçuk yıl sonra, the Effingham polisi Trokey ile tekrar karşılaştı ve yakaladı. ama sokakta küçük nicelikte satma yerine , bodrumunda ki küvette kendi yapıyordu. yumuşaklık artık bir seçenek değildi ve Trokey parmaklıkların arkasında 40 yıla mahkum edildi.

  EK NOTLAR:
  Trokey nin saf ırk çetesine üye olduğu biliniyor. derecesi D olduğundan P.I işlerinde çalışamıyor. şu anda Trokey , gardiyan Bob Hudson ı öldürme gerekçesiyle SHU da tutuluyor


  < Konu Resmi..>

  İSİM: Seth Hoffner (MERHUM)
  SIRT NUMARASI: 94989
  BÖLÜM: Genel Nufus, A-Kanadı, Hücre 16
  SUÇU: Araçlı Saldırı, Adam Kaçırma
  CEZASI: 8 yıl
  CEZASININ BİTMESİNE KALAN SÜRE: 8 yıl
  ŞARTLI TAHLİYE İÇİN UYGUNLUK:4 yıl

  NOTES: 18 yaşında ki Hoffner cookie-cutterbanliyöye sinden sıkıldı ve her zaman daha fazlsını istedi. heyecan verici bir hayat ve heyecan istedi.
  bir gece bir arkadaşının evinden yürürken, o hayatı buldu. Hoffner araba bagajında paketlenmemiş bakkaliyeleri olan bir kadın gördü sürücü kapısı açıktı . içgüdüyle hareket ederek,her zaman bastırmıştı, Hoffner arabaya sinsice yaklaştı atlayıp oradan uzaklaştı .
  Hoffner arka koltukta uyuyan 2 yaşındaki çoçuğu farkettiğinde bir mil yol almıştı.tam arabayı geri döndürürken dikiz aynasından polisleri gördü.

  The Beardstown bölgesi avukatı, kendine isim yapma peşindeydi, Hoffner’ın temiz geçmişini görmezden geldi, başarılı bir şekilde onun geniş kapsamda yargılanmasını sağladı.
  EK NOTLAR:
  mahkum takma adıyla “Cherry(kiraz)” Theodore Bagwell (T-Bag) ile ilişkisi olduğu biliniyor.bu mahkum un derecesi D ve P.I da çalışmasına onay yok.Hoffner boynunun etrafına çarşafları sararak kendini A-Kanadının 2.katından astı.
   
 5. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Prison Break

  < Konu Resmi..>


  AJAN DANNY HALENOTES:
  FBI ın terörle mücadele biriminden sonra itiraz etmeden Ajan Hale gizli servise 5 yıl önce katıldı. daha sonra başkan Carolyn Reynolds için tahsis edildi . Ajan Hale Chicago da ara bir yolda trajik bir şekilde vuruldu,görünüşe göre bir soygunun kurbanıydı. katil(ler) serbest.


  AJAN PAUL KELLERMAN

  LAKABI: Owen Kravecki
  NOTLAR:
  Ajan Kellerman 15 yıl önce West Point den neredeyse kusursuz bir dereceyle mezun oldu .Körfez savaşın daki cesareti ve ispatlanmış kahramanlığı nedeniyle neredeyse hemen Kuveyt e hareket ettirildi,sınıfında yüzbaşılık derecesine ilk ulaşan da o oldu. . Kellerman ın orduda parlak bir geleceği vardı , fakat federal hükümet onun potansiyelini farketti gizli serviste liderlik pozisyonu teklif ettiler.

  Kamusal olarak Kellerman ın çalışma geçmişi hakkında mevcut bir bilgi yok.bütün kişisel dosyaları işaretlenmiş ve sınıflandırılmış ,gün be gün ne tür sorumlulukları olduğunu belirlemek imkansız,ya da kime rapor verdiği. resmi olarak, ne gizli servisin listesinde bir üye ne de federal hükümetin bir çalışanı değil..
   
 6. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
 7. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Prison Break

  Yukarıdaki dövme kaçış için hapis planı :)
   
Prison Break konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Prison Break Season 2 Genel

  Prison Break Season 2 Genel

  Her pazartesi Fox TV'de gösterime giren USA'in 1 numaralı dizisi (bir çok kişiye göre öyle) Prison Break. Genel konusu künyede de bahsedildiği gibi üzerine yıkılan bir suçdan dolayı Lincoln Burrowshapse girer. Kardeşi Michale Scofield ise kardeşinin hapisten kurtarmanın yolunun yasal olarak mümkün olmadığını anlar ve kendiside banka soygunu yaparak abisinin kaldığı aynı hapishaneye, Dünya'nın...
 2. BrEaK dAnS hArEkEtLeRi

  BrEaK dAnS hArEkEtLeRi

  break dans hareketleri basit dans hareketleri kolay break dansa başlarken KUPLU:Bu hareket diğerlerine göre daha zor bir hareket.bu hereketin girşi ayakta iken oluyor ayakta sol ayağınız önde olsun sağ ayağınız arkada.ayaklar açık olsun yani ayaklarızınız açık biri diğerinden önde olucak.daha sonra sağ elinizi harekete başlarken iki ayağınızın tam ortasına koycaksınız.şimdi harekete başlamayı...
 3. Transformers break dansı yaparsa

  Transformers break dansı yaparsa

  Olamaz demeyin bakın ne güzel dans ediyorlar, tabiki bunda hünerli proğramcıların hayal gücü var ama olsun yinede güzel bir çalışma olmuş http://video.google.com/videoplay?docid=-9037940286700388608&hl=tr
 4. britney spears&break the ıce

  britney spears&break the ıce

  Its been a while I know I shouldnt have kept you waiting But Im here now I know its been a while But Im glad you came And Ive been thinking bout How you say my name Got my body spinning Like a hurricane And it feels like You got me going insane And I cant get enough So let me get it up Ooh, looks like were alone now You aint gotta be scared Where you going now? Im a have to floss on you...
 5. Break dans nereden öğrenilir

  Break dans nereden öğrenilir

  break dans nasıl öğrenilir break dance nasıl öğrenilir michael jackson dansı hiphop hip hop 1. Break dans nerede öğrenilir? 2. Kimler break dans yapabilir? 3. Break dans nasıl bir danstır? 4. Break dans hangi müzikler eşliğinde yapılabilir? 5. Michael Jackson'ın yaptığı dans break dans sayılır mı? 6. Break dans öğrenirken sakatlanabilir miyiz? 7. Hangi ünlüler break dans yapıyor? 8. Break dans...

Sayfayı Paylaş