ProbLemLere aLdırmadan mutLu oLmak.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay olan mutlu  olmak..........

kolay olan mutlu olmak..........

Mutluluk, bir insanın hem iç dünyasında(kendisiyle olan ilişkilerinde), hem dış dünyasında (insanlarla olan ilişkilerinde vb.) hem de ruhsal dünyasında (manevi olarak) sürekli şekilde huzuru ve rahatlığı hissetmesidir. Tanımı bu kadar kolay olmasına rağmen “olması” neden bu kadar zor diye düşünmeden edemiyor insan doğal olarak… Yazılarımı hazırlarken, genelde çevremdeki insanlara çalıştığım...
  2. mutlu olmak için okuyun..

mutlu olmak için okuyun..

•Evimi bir parti sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsam, bir çok arkadaşım var demektir. •Faturalarımı ödeyebiliyorsam, bir işim var demektir. •Pantolonum biraz sıkıyorsa, aç kalmıyorum demektir. •Gölgem beni izliyorsa, güneş ışığını görüyorum demektir. •Otobüsten indiğim yerden işyerime yolu uzun buluyorsam, yürüyebiliyorum demektir. •Hükümet hakkında eleştiri yapabiliyor ve bu...
  3. Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum

Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum

Özcan'la birlikte olmaktan mutluyum Yaprak Dökümü'nün Necla'sı da aşkını ilan etti... Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı 'Necla' karakteriyle şöhreti yakalayan gurbetçi oyuncu Fahriye Evcen ile yaşadığı aşkı geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ta itiraf etmişti. YOLLARIMIZ KESİŞİRDİ Özcan Deniz, Kıbrıs konseri öncesi düzenlediği basın toplantısında, Fahriye Evcen...
  4. mutlu olmak

mutlu olmak

Kural 1: Asla kendinden şüphe etme... Sen ne hissediyorsan o her zaman doğrudur. Dünyadaki bütün insanlar toplansa ve sana aksini söylese bile senin hissettiklerin senin için doğrudur. Onlar farklı hissedebilir farklı düşünebilir ama bu senin hissettiklerinin yanlış olduğunu göstermez sadece onlardan farklı olduğunu gö...sterir. Kural 2:Asla farklı olduğun için utanma. Eğer çevrende...

Sayfayı Paylaş