progestan kullananlar

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ilaç etkisini gösterene kadar lekelenme devam eder ve sonrası kesilir.Yalnız uzun süren lekelenme için hekiminizi bilgilendirin,takibinizi aksatmayın..

F

Firi

Hamiş Melek
Üye
Arkadaslar merhaba ben göbekten yumurta gelisdirme ignesi vuruldum.pazartesi gunude yumurtanın catladini söyledi dokdorum.sali gunu de progestana başladım.yaninda folik asit ve vitaminler de dahil.suanda sol kasigimda ara ara agrilarim oluyo.adetime14 gün var.ilacdanmi yoksa hamile olabilirmiyim. Progestanda bunlari yasamam normalmi acaba.yardim lutfeeeen...

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ,

Hamilelik belirtisi değil .İlaca bağlı olası normal durumlar..Sonuçta kullandığınız ilaç hormon bazlı ve yumurtaları uyarıyor.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba,

Gözünüz aydın, Darısı evlat sahibi olmak isteyenlere olsun.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Bebeğinizin kesesini gebeliğin 5-6. haftasın da görürsünüz. Şu an gebelik ancak HCG ile değerlendirilebilir.

N

Nuray gulrrr

Forum Okuru
Arkadaslar ben progestani bebegin kalp atışı başladığında kullanmaya başladım ve doğum yapana kadar devam ettim. Bebeğim doğdu ve gözleri gelişmemiş görmüyor ve hiçbir caresi yok demem o ki progestandan dolayi böyle bi durum olmuş lütfen kullanmayin bebeginizi sağlıklı bi şekilde kucaginiza almak istiyosaniz kullanmayın bebislerinize daha çok zarar verirsiniz