Progestan kullananlar Progestan kullananların yorumları

Merhabalar,
Dr söylediğine göre 7+4 günlük hamleyim ama ultrason ölçülerinde hamileliğim 6+4 olarak görünüyor ve kahverengi akıntı olduğumu için Dr progestan verdi , yaklaşık 1 haftadır progestan kullanmama rağmen akıntı kesilmesi aksine şuanda adet kanaması yaşıyor gibiyim. Hatta dün yapılan kontrolde bebeğin kalp atışlarında görülmedigi için Dr almamız gerekiyor dedi. Bugün başka bir hastanede tekrar muayene oldum Orası da bebeğin kalp atışını olmadığını ama hamileliğin 5+5 günlük olduğunu söyledi. Açıkcasi hangi bilginin doğru olduğunu anlayamadim ve kalp atışını görülmemesi beni endişelendiriyor. Ayrıca kanamamda kesilmiyor acaba progestan kanama olmasına neden olabiliyor olabilir mi?

Bnde 9/aydır evliyim esimde bnde çok istiyoruz bi bebeğimiz olsun doktora gittim önce klomen verdi şimdide progestan verdi yarın başlıcam progestani içmeye sizce bu ay hamile kalirmiyim:(

İnşallah canimm tesekur ederim. Allahimm olmayanların yüzünü guldursun issallah hepimize annelik duygusunu yasatsin en önemliside hayırlı sağlıklı bi evlat versin.

SALAM ARKADASLAR BENDE HAMILEYIM DOKTORUM BANADA PROGESTAN VERDI VAJINADAN KOYUYORUM GUNDE 2 DEFA ARADA KAHVE RENGLI LEKELENMELER OLUYOR BU SIZCE NE KADAR SURER

Geri