1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

Konu, 'Msn Plus-Discovery' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

msn listesini silme msn engelliler listesini silme de engellenenler engellenenler listesi nasıl silinir Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme
    sonra acılan pencereden
    Benim tafsiyem kişileri engelledikten sonra silmeniz silmeye basladım mı engeleyip siliniz pencereye kapatmayın yoksa silmiyor
    Arkadaslar tüm bunları yapmak için plus yüklü olması gerekir

Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msnedeki virüsleri silme (resimli anlatım)

msnedeki virüsleri silme (resimli anlatım)

virüsleri silme regeditten virüs silme virüs hotmail temizleme başlat menusunden regedit yazın tamam diyip yukarıdaki dosyaları silin
  2. Msn Virüsü Silme

Msn Virüsü Silme

1.yol başlat gel sonra çalıştır a regedit yaz/hkey_local_machine/software/microsoft/windows/currentversion/run a bak orda nt2004 ve nt2003 yazanları silin sağ pencereceden.. 2.yol silmek için yapmanız gerekenler sıra ile messangeri kapat ctrl+alt+del e bas sonra ordan moniker.exe dosyasını sonlandır(eğer 2000 ise ctrl+alt+del ordan göre yöneticisi/işlemler altında ) daha sonra çalıştıra...
  3. isim ve soyisim şeklinde msn adresi nasıl alınır?Resimli anlatım

isim ve soyisim şeklinde msn adresi nasıl alınır?Resimli anlatım

msn adresi nasıl alınır emesen nasıl alınır burdan
  4. hopppaaaa hadin topluca abartıyoruzzzz

hopppaaaa hadin topluca abartıyoruzzzz

ben baslıyom burda bir deprem olduuu nerdeyse 8 şiddetinde vardı ewler falan harabeee
  5. Toplu Kişi Listesini Silme

Toplu Kişi Listesini Silme

facebook arkadaş silme resimli anlatım facebook arkadaş listesi silme facebookta toplu facede toplu Messenger listenizi temizlemek amaçli yada kullanmadiginiz bir msnin kisi listesini kolay bir yoldan silmeniz için pratik bir yol. Msn'de kisi listesini toplu silmek için; kisiler >>adres defterime git tikliyoruz ve kisi listesi çikiyor tümünü isaretleyip X sil seçenegine tikliyoruz kisi...

Sayfayı Paylaş