PsikoLojik Bir Zeka Oyunu??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karşılıklı oyun çocuğun zekasını geliştiriyor

karşılıklı oyun çocuğun zekasını geliştiriyor

Ancak, bilgisayar oyunları değil, arkadaş veya aile ile karşılıklı oynanan oyunlar öneriliyor. Bilgisayar oyunları çocuğun ihtiyacı olan paylaşma ve sosyalleşme gelişimini sağlamada yetersiz kalıyor Amerikan Hastanesi Çocuk ve Yetişkin Psikiyatrisi Klinik Şefi Dr. Zafer Atasoy, çocuklarımızın oyun seçimi konusunda nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlattı. * Oyunla çocuk zekasını geliştirmek...
  2. zeka oyunu

zeka oyunu

ben beceremedım hadı kızlar göreyım sızı bır mavı bıle yapamadım:D burayı tıklayınız
  3. Güzel Bir Zeka Sorusu

Güzel Bir Zeka Sorusu

Aşağıda verilmiş kelimelerin her birinden bir harf çıkarıp kalan harflerin yerini değiştirerek yeni bir kelime oluşturun. Öyle ki bu şekilde oluşturduğunuz 7 yeni kelimenin de ortak bir özelliği olsun. ARITMA, ÇINGIRAKLI, KARALTI, YARANMAK, YELEKLİ, YUMRUK, ZEKA
  4. ilginç bir zeka testi... )

ilginç bir zeka testi... )

Aşağıdaki soruları tam 1 dk. içinde yanıtlamaya çalış. Bir kağıt kalem al ve yanıtlarını not et ve her soruya bir defa bakmaya çalış. Oldukça ilginç bir zeka testi... ) 1. Bazı aylar 30, bazıları 31 çeker; kaç ayda 28 gün vardır? 2. Doktorunuz size 3 hap verir ve bunları yarımşar saat arayla almanızı tavsiye ederse, ilaçların tamamını bitirmeniz ne kadar sürer? 3. Gece saat sekizde...
  5. Yeni bir zeka oyunu, yapa bilene helal olsun

Yeni bir zeka oyunu, yapa bilene helal olsun

Free Demo Games Flash Games and Animation Free Games Aksiyon Oyunları Oyun Sitesi Flash Oyunlar Yukaridaki linke tiklayarak oyuna basliyorsunuz, hadi bakalim ilk kim herkesi karsi yakaya gecirecek. Kurallar: 1. Herkes karşıya geçmeli 2. Hırsız polis haricinde kimsenin yanında duramaz 3. Kadın adamın olmadığı durumda erkek çocukların yanında bulunamaz 4. Adam kadının olmadığı durumda...

Sayfayı Paylaş