psikopat kedi hilmi:=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hilmi Şahballı

Hilmi Şahballı

Karlı dağların ardından Yare doğru yürüyorum Yunus'un feyiz aldığı Yere doğru yürüyorum Şahballı'm konan göçecek Dünya fani ölüm gerçek Kula şefaat edecek Er'e doğru yürüyorum...
  2. Mazhar Alanson - Psikopat

Mazhar Alanson - Psikopat

Senden uzaklarda herkes bir alem Anlaşılmaz işler bunlar bir tanem Nederse desin bizim alem Ben hür yaşarım Güler coşarım Bıktım senden billahi Seni boşarım Pisi pisikopatım Billah yaparım Sensiz olamam der Senden kaçarım Pisi pisikopatım Billah yaparım Seni seviyorum der Senden kaçarım Az biraz gül yüzüme buz gibi bakma Cana yakın ol biraz suratını asma Tatlı tatlı konuş sen bilirsin de...
  3. Pskiopat Kedi Hilmi

Pskiopat Kedi Hilmi

Piskopat Kedi Hilmi Herzamanki Gibi İşbaşındaydı..... Hilmi'nin Yaptıklarından Bıkan Hayvanlar Savaş'a Hazırlardı Ev Arkadaşı Fare Necmettin Bile Onu Yok Etmek İstiyordu Kurtulamayacağını Anlayan Hilmi Kaçma Girişiminde Bulundu... Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 790x593 px Ve Boyutu 74KB.Resim...
  4. Psikopat kedinin yaşantısı

Psikopat kedinin yaşantısı

psikopat kedi piskopat kedi Psikopat kedi Kolera her zaman olduğu gibi yine iş başındaydı Buna artık bir son vermek isteyen diğer hayvanlar savaş pozisyonu aldılar Paçayı kurtaramayacağını anlayan Kolera kaçmaya çalıştı Fakat süper kahramanların kedinin peşinden ayrılmaya niyetleri yoktu Sonunda bir maymun tarafından enselendi Ve ömür boyu çalışmak...

Sayfayı Paylaş