Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Kullananlar Var mı?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Kullananlar Var mı?
Bu yazı Queen Elizabeth salyangoz kremi hakkında bilgiler ve kullanıcı yorumları içermektedir.

Az önce eşimle birlikte Bim den alışveriş yaparken bir kreme takıldı gözüm. Krem Queen Elizabeth salyangoz kremi ve üstünde nemlendirici özelliği olduğundan dolayı alıp kutuyu inceleme gereğini duydum. Normalde bilmediğim ucuz cilt bakım kremleri alıp kullanmam. Ama fiyatının cazip oluşu ve benimde çok acil nemlendiriciye ihtiyacım olduğundan alıp bir deneyeyim diye düşündüm.

Bim mağazalarında satılan bu kremin fiyatı 9.90 tl. Yani gayet uygun. Cildim aşırı kuru olduğundan dolayı özellikle kış aylarında yoğun nemlendirici kullanıyorum. Kremi henüz kullanmaya başlamadım. İnternetten ürün hakkında ve kullanıcı yorumlarını incelediğimde bu kremi kullananların sayısının oldukça fazla olduğunu görünce hayretler içinde kaldım.

Bir ton para verip aldığımız en pahalı kremlerin bile yan etkileri mutlaka vardır. Queen Elizabeth salyangoz kremi 8 etkiyi cildinize bir arada sunuyor. Sivilce sorunum yok ama sivilcelerede çok iyi geldiğini kullanıcı yorumlarından öğrendim. Kremi aylarca kullananlar olumlu etkilerini görenler çoğunlukta.

Merak ediyorum aranızda bu kremi kullananlar varmı varsada ürünle ilgili yorumlarınızı konu altından mutlaka bekliyorum canlarım:)

Queen-Elizabeth-Salyangoz-Kremi-bim-17d.jpg


Queen Elizabeth Salyangoz Kremi,Cildinizi erken yaşlanma belirtilerine,çizgi,kırışıklıklar,sivilce ve lekelere karşı korumaya yardımcı olur.

8 ETKİ BİR ARADA:

Kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünü azaltmaya
Sivilce ve cilt lekelerini düzeltmeye
Ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlamaya
Yaşlanmadan dolayı oluşan ton farklılıklarını gidermeye
Solgun ciltlerin ışıltı kazanmasına
Geniş gözenekleri ve siyah noktaları gidermeye
Kuru ciltleri yoğun bir şekilde nemlendirmeye ve
Cilt çatlaklarını gidermeye yardımcı olur.

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi Kullanımı

Temizlenmiş cilde ince bir tabaka halinde,tamamen emilene kadar masaj şeklinde uygulayınız.Gündüz ve gece kullanılır.

Dip not: Bu arada Queen Elizabeth salyangoz kremini çatlaklar için kullanan ve olumlu etkilerini görenler de çoğunlukta;)
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bende kullanıyorum cildi yumuşak ve taze yapıyor çok güzel yani sivilce ve siyAH noktalarımıda engelliyor.aynısı şu an yanımda sürüyorum hatrta.
 
Üst