Rabia Yalcin, Armine Icin Tasarladi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rabia Köle Olamaz

Rabia Köle Olamaz

Rabia Köle Olamaz Râbia-tül Adeviyye biraz büyümüştü. Annesi ve babası vefât etti. Üstelik, Basra'da kıtlık ve fevkalâde pahalılık vardı. Bu hengâmede Râbia'nın ablaları dağıldılar. Kimsesiz kalan Râbia'yı zâlim bir kimse yakaladı ve hizmetçi olarak iş gördürdü. Sonra da köle olarak altı gümüş karşılığı bir ihtiyara sattı. O ihtiyarın hizmetçisi olarak, gösterilen zor işleri sabırla yapmaya...
  2. Armine Eşarplar

Armine Eşarplar

Eşarp modelleri özellikle tesettür bayanlar için düşünülse de bazı açık bayanlar da eşarp modellerini giydikleri kıyafetlere kombin olarak aksesuar olarak kullanıyorlar. Tesettür eşarp denince ilk akla gelen markalardan biri olan armine eşarp, bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Senenin trend renk ve desenlerini tasarımları ile birleştiren armine, farklı eşarp modelleri ile her mevsim en...
  3. armina ben

armina ben

merhaba arkadaşlar meleklemekanına yeni katılıyorum.öncelikle kendimi tanıtayım armina ben 28 yaşında 2 çocuk annesiyim.istanbulda yaşıyorum.
  4. Rabia Kazan kimdir

Rabia Kazan kimdir

Rabia Kazan kimdir biyografisi Merhaba kızlar Rabia Kazan ve hayatı hakkında biyografi bilgileri arıyorum umarım siz yardımcı olursunuz

Sayfayı Paylaş