Racon Dizisi Tv8 de Yakın da Başlıyor!

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
Racon Dizisi Tv8 de Yakın da Başlıyor!
racon dizisi oyuncuları, racon dizisi ne zaman başlıyor, racon dizisi konusu, racon dizisidizi oyuncuları, racon dizisi hangi kanalda
Sezon başın da başlayan ve oldukça iddialı ve güçlü oyuncu kadrosu olan bazı diziler ne yazıkki beklenen reytingleri yakalayamadığı gerekçesi ile ekranlardan sezsiz sakin bir şekilde bitirilerek erken sezon yaptı. Bu sene ki yeni dizilere yakın bir zamanda yenisi ekleniyor. Tv8 ekranlarında yakın bir zaman da başlayacak olan "Racon" şimdiden izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.
Başrollerini güçlü oyuncu Mehmet Aslantuğ ve Güneşi Beklerken dizisinden hatırlayacağınız Hande Doğandemir olacak.
Racon dizisi hakkın da sizlere detaylı bilgilere geçiyoruz.
racon-dizisi-mehmet-aslantuğ-hande-doğandemir-642x320.jpg


Kod Adı Racon dizisi TMC Kerem Deren’in senaryosunu kaleme aldığı yeni bir dizi olarak ekranlara gelecek. Racon dizisi Acun Medyanın yeni kanalı Tv8 de yayınlanması planlanıyor. Kod adı Racon olan dizinin başrolünde Mehmet Aslantuğ rol alıyor. Aslantuğ dizide babasının ölümünün ardından kendi adaletini kendi dağıtan Kenan karakterini canlandıracak. Kestiği raconlarla ünlü Kenan’ın ailesi ve aşkla intihanı konu edilecek. Babasının kabadayı olmasına karşı çıkan ama bir anda kendisini yeraltı dünyasında kararlar veren biri olarak bulan Yağmur karakteri için ise Hande Doğandemir’le görüşülüyor. Eğer rol alırsa Aslantuğ ve Doğandemir baba-kız oynayacak.
Racon dizisi oyuncu kadrosu

Kod Adı Racon dizisinin oyuncu kadrosu da netleşmeye başladı. Erkek başrol oyuncusu Mehmet Aslantuğ kadın başrol oyuncusu ise Hande Doğandemir olacak.
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
THESECRET ATV'nin yeni dizisi RACON çok yakında ! Reytingli Diziler 0
THESECRET Racon dizisinde şok ayrılık Reytingli Diziler 0
T Delikanlı Racon Sözleri Güzel Sözler & Mesajlar 0
K Racon Sözleri Soru-Cevap 1
Similar threads
Üst