1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rafet El Roman yeni klibini sevgilisiyle çekti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rafet el roman yeni sevgilisi rafet el roman son klibi venedik romanın sevgilisi venedik klibi rafet el roman, yeni klibi, sevgilisi, sevgilisiyle çektiği kilbi, son klibi, yeni albüm, sevgilisi kim, yeni albümü sevgiye zaman ver, sevgiye zaman ver, direniyorum şarkısı, direniyorum şarkısı klibi

Uzun zamandır sessilzliği ikoruyan güçlü yorumcu Rafetl El Roman yeni albümünün klibini çekti ve sessizliğini bozmasada, bozdu Melek'lerim:) Neden mi;çünkü yeni klibini sevgilisiyle çekti ve buda demek oluyor ki bir dönem magazin dünyasının gündemi olacak :)

Rafet El Roman, üç yıllık sessizliğini “Sevgiye Zaman Ver” adlı yeni albümüyle bozdu

Bugün piyasada olacak çalışmanın ilk klibi, “Direniyorum” şarkısına çekildi.

Ünlü şarkıcı, klip için Venedik’te sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile kamera karşısına geçti.

Rafet El Roman yeni klibini sevgilisiyle çekti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Sürgün

Rafet El Roman - Sürgün

dur durak bilmez bu gönül koşar peşinden ah bir ömür son demindeyken hayatın neden bu sürgün bilirim seni sevdim zamansız sen sabırsız ben bir arsız hiç utanmadık inan seninle sevişirken gel yalan yok ki içimde sen tanımadın mı onca sene düşlerimden kalktım hep sana uyandım sadece ben yar kendimi bildim bileli bir sana aşık sana deli seninle açtım bu gözleri seninle kaparım ancak
  2. Rafet El Roman - Nerdesin

Rafet El Roman - Nerdesin

Bak bir yaz daha geçti Son kuşlar geçti gitti, nerdesin? Biraz hasret biraz gayret Belki yarın belki bugün, bekledim Bir bilsen neler neler Neler feda eder bu gönlüm senin için Sensiz her şey anlamsız Her şey basit kolay değersiz, bir bilsen Ama gelirsin, sonbahar güneşinde Çıkarız dağlara, uzanır kırlara Uyur bir gölgede, seyreder bulutları Okşarım saçından, koklarım teninden Ah, nerdesin?...
  3. Rafet El Roman - Leyla

Rafet El Roman - Leyla

Yine mi bela yine mi bela Nedir çektiğimiz Bize bu ceza bize bu ceza Ağır ey Tanrım Bize de bir sanş bize de bir sanş Tanı ey kaderim Fazla yaşamam fazla yaşamam Ah şu gençliğim... Leyla... Leyla Uyusam dizlerinde dalsam rüyalara Sen gideli Leylam karardı dünyam Hiç yaşamadım bir şey anlamadım Sen gideli Leylam karardı dünyam Hiç yaşamadım bir şey anlamadım Leyla... Leyla Sarılsam sana canım...
  4. Rafet El Roman Hürrem Yüzünden Sevgilisiyle Ayrıldı!

Rafet El Roman Hürrem Yüzünden Sevgilisiyle Ayrıldı!

rafet el romanın sevgilisi rafet el roman hürrem rafet el roman sevgilisiyle ayrıldı, hürrem ayrılığa sebep oldu, meryem uzerli ve rafet el roman, dedikodular, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultanı Meryem Uzerli,Rafet El Roman'ın bir süredir aralarının soğuk olduğu sevgilisiyle ayrılmalarına sebep oldu.Haber aynen...
  5. Rafet El Roman Yanımda kal şarkısına klip çekti hayranları buraya!

Rafet El Roman Yanımda kal şarkısına klip çekti hayranları buraya!

rafet el roman yanımda kal şarkısı yeni klibi haberleri burada arkadaşlar. Rafet El Roman Sevgiye Zaman Ver albümünde ki yer alan şarkılardan Yanımda Kal şarkısına Şile'de klip çekti. Klipte kadın oyuncu olarak Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül'ün eski sevgilisini oynayan, Eda Özerkan, Rafet El Roman'a eşlik etti. Yanımdak Kal klibinin yönetmenliğinide Rafet El Roman üstlendi. Bu romantik şarkının...

Sayfayı Paylaş