Rahatlamak için bu önerilere kulak verin

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Rahatlamak için bu önerilere kulak verin
TELEFONUNUZU KAPATIN Tatilde işle olan irtibat kesilmelidir. Eğer mümkünse; telefonunuz kapalı olsun. YAZ AYLARINI TERCİH EDİN
Tatil zamanlarının bahar ve yaz aylarına denk gelmesi, beyni mevsimlerin etkisi ile yükselen hormonlardan dolayı olumlu etkiler.

KIŞIN DAĞA GİDİLEBİLİR Eğer kış tatili tercih ediliyorsa; en iyi dinlenme yolu dağ sporlarıdır. Beyaz kar ortamı beyni stresten arındırır.
MUTLAKA SPOR YAPIN
Tatil boyunca mutlaka yürüyüş ya da yüzme gibi sporlar yapılmalıdır. Çünkü bu tür bedensel aktiviteler, beynin dinlenmesini sağlar.
MANGALDAN KAÇININ
Beslenmeye dikkat etmek gerekir. Tatil boyunca, canınızın çektiği her şeyi yemeyin. Ağır hayvansal gıdalar yerine, bitkisel sebze ve meyve ağırlıklı olarak beslenin. Izgara ve mangal tüketiminizi tek öğünle kısıtlı tutmaya çalışın. Alkol tüketiminizi de mümkün olduğunca sınırlı tutun.
AŞKI TAKINTI YAPMAYIN

Bu kısa süre içinde rahat ortamın ve hormonların da etkisiyle başlayan aşklardan kaçınmak gerekir. Çünkü aşk beyni yorar ve birtakım takıntılara sebep olabilir.

kaynak.sabah.com

NuRoVSkİ

Yeni Üye
Üye
Cevap: Rahatlamak için bu önerilere kulak verin
MANGALDAN KAÇININ...her seyden vazgecerımde bu azcık zor..daha yenı basladım..bırakmak istemıom:Dzaten 2 ayda bı ıznım var:D

Regl Döneminde Rahatlamak İçin hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
okul başkanlığı için sloganlar   lütfen yardımedin okul başkanlığı için sloganlar lütfen yardımedin
okul başkanlığı için slogan lazım lütfen yardım edermisiniz
Soru-Cevap 0
Hamile kalmak için ne yapmalıyım Hamile kalmak için ne yapmalıyım
Arkadaşlar merhaba. 3 aydır deniyoruz ama henüz hamile kalamadım düzensiz adet oluyorum yumurtalama gününü hesaplayınca birlikte oluyoruz ama hamile kalamadım henüz ne yapmam gerekiyor nasıl hamile kalabilirim
Gebelik 1
Hamile kalmak için ne yemeliyim ? Hamile kalmak için ne yemeliyim ?
Sitemize sürekli olarak gelen sorulardan birine bu makalemizde değineceğiz. Hamile kalmak için ne yiyebilirim? Bu hafta size doğurganlık şansınızı artırmak için yemenizi tavsiye ettiğim belirli yiyecekleri size anlatacağım. Gerçek şu ki...
Gebelik 0
Genel sağlığımız için çinkonun önemi Genel sağlığımız için çinkonun önemi
Diyet veya takviyelerle tüketilen vitamin ve mineraller vücudun sistemlerinin düzgün çalışmasına yardımcı olur. Çinko herkese sağlık yararları sağlar. Çinko, kadınların sağlıklı kalmak için günlük olarak ihtiyaç duydukları temel bir...
Tüm Sağlık Konuları 1
Regl Döneminde Rahatlamak İçin Regl Döneminde Rahatlamak İçin
Regl dönemlerinde genelde kadınlar kendilerini kötü hissederler.Gergin ruh hali, halsizlik, yorgunluk, stres gibi faktörler kadınların bu dönemlerini kabusa dönüştürür. Ancak Clara Amram’ın yazdığı Clarita’s Way adlı...
Kadınlar 5