raziel-meleklere hitaben..

asi_melek

Yeni Üye
Üye
raziel-meleklere hitaben..
raziel melek melek raziel
Ölümlerden ölüm seç begen! Dünün kederse sevgilerden,Düs kur kendine gülüslerden,Cigara markaj aklina hapis kederden…Zaman dalip geçer, Inanç varip deser solgun renklerden Hisset bedenimin sogudugunu Razi,Dogum ölüm, arasi Mekan-i Cehennem…Raziel (Verse):Parlayan gözlerimde dumandan ibaret bir cehennem kalktigim an yatirdi Tanri Yasak rüyalara dogdu ellerim… Ben Nerdeyim?Hangi kelamda bendim? Hangi acida kaç yas tükettim? -Ölüm mü son nokta varilsa? Takatim kalmadi senaryo kanli..Söylenen sözler var ki daraltan akli, kar yagislarinda sakli ram bakislarimYarina gömülü hiss-i ziyanim, hiss-e hayatim, yok takatim..! Yasamaya yorgun bedende atesim var ki;Sarkilar çalarken tan vaktine ulasan gözlerimde dogup ölen binlerce hayal…!Bin ölü var içimde, sin var düsümün özünde,Kin var silik kimliklerde,Din var!! Ellerimle yazilan Ask var..!!Acemi sair ben dudakta sarilan mavilik,Burjuva yasaklar bana haremini,Dünya meskeninde gönlü saf tek bekçi = Razi…Nakarat (2x):Raziel (Verse):Hayati yargida biraktim,Çikmaz yollara daldigim an kaldim yalniz !Yürekte sadim yildizlar gözümde kizilca mevsimleri öldürürken alayci iklimindeyim yine! Kanadina buhranim sürülmüs bir melekle dansim… zamana kaldim..Içimde düssel arbede, yasanan gerçek duraklar alkali bir renkte Haliç'in boynuna serilen en derin göz benim mi? Sesinde yillarin esintisi, kuzey rüzgarlarinin ellerime aksi, Yakamoz mevsimi, sancilariyla büyüdügüm bu mesken bütün bir Mavî, Tablosunda flû bir halde bedenim yeniden bir umuda kosarken Safligi taslayan onca yüz sürgün! sinede mahzen misali gömdüm ahali içimde!!Isyan, Cehennem agzi rutubetinde oturmus hüznüme, yazdigim onca kanli misra!Zamansa akip giden, içimi sevkeden düslere düstügüm büyünden,Saf dokunuslar bahseden ruhuma, en taze öpüsten,Içimde rakseden Melekler çiktigi kapilar hep bu oda, dokundugun dünya,Turkuazligimla döküldügüm kutsal sevda!:rockon:

Geri