Remington IPL-6750 Prestige Lazer Epilasyon Seti hakkında bilgi

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Remington IPL-6750 Prestige Lazer Epilasyon Seti hakkında bilgi
Lazer epilasyon son senelerde bayanların özel ilgi duydukları alanlar arasındadır. Siz de lazer epilasyon cihazı alma konusunda bir araştırma içine girdiyseniz sizi bilgilendirmek için seçtiğim bu ürüne bayılacaksınız. Yüz, vücut ve bikini bölgesinde inanılmaz etki performansı ile sizlerin lazer epilasyon yapma arzunuzda aradığınızı verebilecek kalitede bir üründür. Bu teknolojik ürünü aldığınız andan itibaren evde kullanmak amacıyla tercih ettiğiniz böylesine ideal bir ürünü seçmiş olmaktan dolayı memnun kalabileceksiniz. IPL teknolojisiyle elinizden düşürmek istemeyeceğiniz bu epilatörü her gün bir adım daha yaklaşacağınız pürüzsüz cilde kavuşma arzusuyla doyasıya kullanmak isteyeceksiniz. Yenilikçi bir epilatör olmanın gururuyla istenmeyen tüy alma adresiniz olacak olan Reminghton IPL 6750-ı LİGHT prestige lazer epilasyon sitemine bayılacaksınız.


Propulse teknolojisiyle çalışan bu ürün yoğun palsli ışık gönderme sistem özelliğiyle tüylerinizden kökünden kurtulabilme kolaylığını yakalayabilmenize destekçi olabilmektedir. Her zaman güzel ve pürüzsüz bir cilde kavuşma hayalinizi gerçekleştirmeye odaklı çalışma prensibiyle ürün sizlerin memnun kalacağınız teknolojiyle karşınızda yer alabilecektir. Kadınlarda olduğu kadar erkek vücut hatlarında da etkisi kanıtlanmış bir üründür. Göğüs, sırt ya da omuz tedavisi için birçok erkek tarafından tercih edilen bir epilatördür. Şık ve ergonomik tasarımı kullanım kolaylığıyla birleşince karşı koymak istemeyeceğiniz bir ürün olarak elinizin altında bulundurmak isteyecekleriniz arasında yer alabilecektir.

[img][5][1].jpg


%50 daha büyük vücut aparatı, 3 uygulama sonrası gözle görülebilir kalıcı sonuç elde edebilme imkanı yakalayabileceğiniz ürün FDA izinlidir. Aynı zamanda klinik onaylıdır. Yüz başlığı, hassas bikini bölgesi başlığı, 5 farklı güç ayarı, çoklu flash modu, uluslararası çalışma montajı gibi farklı özelliklerle sizlerin beklentilerinizi karşılayabilecek performansa sahiptir. Bireysel kullanımlara göre farklılık elde edebileceğiniz ürün aynı zamanda bayan yüzüne uygun formattadır. 3 uygulama sonrasında 12 aylık süre boyunca yapılan gözlem sonuçları bile %90 üzerinde daha az tüylenme görülmüştür. Tüyün büyüme döngüsünü kırma prensibiyle çalışan bu ürüne sahip olmak istemez misiniz? Işık enerjisinden faydalanarak tüylerin büyüme fonksiyonlarını baskılayarak kök gelişiminde durdurucu özelliğe sahiptir. 1249.00 TL ile bu ürüne sahip olmaya hazır mısınız?
remington-ipl-6750-i-light-prestige-lazer-epilasyon_3.jpg
 

Benzer İçerikler

Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
720
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
2
Görüntüleme
12K
liya
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
6K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
A
Cevaplar
1
Görüntüleme
4K
sezen822
S
Üst