Renkli Giyinmek İsteyenlere Tavsiyeler

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Renkli Giyinmek İsteyenlere Tavsiyeler
renkli giyinmek
renkli giyim
Sevgili melekleri bildiğiniz üzere bu yazın favori renkleri patlayan renkler. Son derece renski ve canlı olan yaz sezonu, cıvıl cıvıl geçecek. Ancak burada önemli olan kombin yaparken renkleri nasıl kullanmak gerektiği. Size tavsiyemiz tüm renkleri birbirine karıştırmak yerine tek bir baskın rengi ön plana çıkarmak ve diğer renkleri de ona uydurmak. Bir önemli nokta daha, asla birbirinden farklı üçten fazla rengi bir arada kullanmaktan kaçının.


renkli_giyinmek-23a.jpg
Doğada 3 ana renk var: kırmızı, sarı ve mavi. Diğer tonlar bu üç ana renk üzerinden karışımlar ile elde ediliyor. Hem ana renkleri hemde ara renkleri bağımsız olan siyah, beyaz ile bolca kullanabilirsiniz. Gri renk de siyah ve beyaz gibi diğer tüm renklerle uyum sağlayan bir tondur.

Canlı ve açık renkleri üst parçalarda, koyu renkleri ise alt parçalarınızda kullanmanız daha şık kombinler oluşturmanıza yardımcı olur. Kombinlerinizde bir arada tutmamanız gereken renkler ise: Yeşil ve mavi, kestane rengi ve siyah, kırmızı ve pembe, lacivert ve siyah, mürdüm ve mor.
 

Benzer İçerikler

FiRaRi_MeLeK
Cevaplar
0
Görüntüleme
929
FiRaRi_MeLeK
FiRaRi_MeLeK
M
Cevaplar
1
Görüntüleme
3K
$ul€
$ul€
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
M
Üst