Renkli mutfak dolapları ve dekorasyon örnekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Renkli mutfak dolapları ve dekorasyon örnekleri
renkli mutfak dolapları, renkli mutfak modelleri, renkli mutfak dekorasyonu ile sizlerleyiz.

Bu konumuz da renkli dekorasyon sevenler için birbirinden renkli mutfaklardan oluşan renkli dolap modelleri ile birlikte renkli mutfak dekorasyon örneklerini paylaşıyoruz.

Son yıllar da özellikle bayanlar arasın da trend haline gelen renkli dekorasyon örnekleri artık mutfaklara da etki ederek alışılmışın dışındaki renkler sıklıkla tercih edilmeye başlandı.

Genellikle kahverengi, beyaz, krem gibi düz renkleri görmeye alışkın olduğumuz mutfaklar artık daha renkli bir hal alarak modern mobilya modelleri ve dekorasyon örnekleri ile harika tasarım örnekleri sergiliyor.

Millet olarak özellikle de biz hanımlar dostlarımız, komşularımız ve yakınlarımız ile mutfak da sohbet etmeye bayılırız. Bazen bir yemek yada kahvaltı masası, bazen de kırk yıl hatırı geçmeyen bir kahve eşliğin de mutfaklar da edilen sohbet bana göre bir evde en samimi sohbetin geçtiği yerdir.

Tabi bu sohbetler edilirken de ev sahibi olan hanımın da zevkini ve tarzını yansıttığı mutfağın dekorasyonu da büyük önem taşır. Genellikle son zamanlarda çok trend olan instagram ve facebook da paylaşılan mutfak resimlerin içine fotoğrafı renklendirmek adına mutlaka dekoratif ürünler sunum yaptığınız masa yada tepsiye konur.

Açıkcacı renkli bir mutfak dolapları yada renkli bir mutfak dekorasyonu her bayanın içine cezbeder.

Sizler için en beğenilen renkli mutfak dolapları modellerinin yanısıra renkli mutfak dekorasyon örneklerini paylaşıyoruz. Sizde bu görsellerden esinlenerek kendi mutfağınızı dizayn edebilirsiniz.

01-perky-and-playful-kitchen-island-homebnc.JPG
2015-renkli-mutfak-dolap-modelleri.JPG
2017-yeni-tasarım-mutfak-dolapları-sarı-renk-modern-parlak-lak-mutfak-mobilyaları-L1606053.JPG
aerre-cucine-multipla-laccata-kitchen-design.JPG
eflatun-Renkli-Mutfak-Dolapları.JPG
pembe-mutfak.JPG
pembe-renkli-mutfak-dolabı-modelleri.JPG
pembe-yesil-mutfak-dolabi.JPG
ravishing-modern-purple-kitchen.JPG
Sarı-Mutfak-Dolabı-Modelleri-041.JPG

Bazı renkler bende çok gerginlik yaratıyor. Bu yüzden dekorasyonda renk seçimine dikkat ederim. Genelde pozitif enerji yayan açık pastel renkleri tercih ederim. Mutfakta koyu renk mobilya ve aksesuarları hiç sevmem. İlk görseldeki dekorasyon örneği benim zevkimi yansıtıyor. Çok beğendim. Duvar, mobilya masa ve aksesuarlar muhteşem bir uyum için de paylaşım için teşekkürler adminim.

Geri