Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Repertuarından yıldız tilbe şarkılarını çıkardı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İMPARATOR İBRAHİM TATLISES, GÜNAY SAHNESİNDE BİR KEZ DAHA SEVENLERİYLE BULUŞTU. DÖRT HAFTA DAHA GÜNAY'DA SAHNEYE ÇIKMAYA HAZIRLANAN İBRAHİM TATLISES, REPERTUARINDAN YILDIZ TİLBE’NİN BEŞ ŞARKISINI ÇIKARTTI.

Repertuardan Yıldız Tilbe şarkılarını çıkardı

İstanbul'un elit mekanı Günay Resturant'da önceki gecce müzik dünyasının İmparatoru İbrahim Tatlıses sahneye çıktı. Bir aydır Cuma akşamları Günay sahnesinde sevenlerinin karşısına çıkan İbrahim Tatlıses, 'Günay'da sahneye çıkmayı çok sevdim. Dört hafta daha buradayım' dedi. Erdal Acar, Selami Şahin, Petek Dinçöz, Ferhat Güzel gibi isimlerin izlediği İbrahim Tatlıses, müşterilerin arasında oturan beyaz saçlı birine, 'Ne kadar karizma duruyor saçlarınız. Bende bir sabah uyanacağım ve bütün saçlarım beyazlamış olacak. Ama benim bu kadar karizma durmaz' dedi.

Yeni albümünden şarkılarda söyleyen İbrahim Tatlıses, repertuarında olan ve geçen haftalarda söylediği Yıldız Tilbe'ye ait olan, Anam Anam, Kop Gel, Beni Benden Alırsan, Dağlar gibi şarkılarını söylemedi. İbrahim Tatlıses, 'İki ay buralardan uzaklaşmam lazım' diyerek son günlerde sıkıntılı olduğunu vurguladı. İbrahim Tatlıses, Günay'da dünden bugüne şarkılarını söyleyip bütün istekleri de seslendirdi.

Repertuarından yıldız tilbe şarkılarını çıkardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Şarkıların Şarkısı

Yıldız Tilbe - Şarkıların Şarkısı

Affedecek kadar sevdim yalan mı El adamı delikanlı aşkın cezam mı Ummadığım anda kop gel günahlarından Aşk laftan anlamaz ki dayan yüreğim dayan Vaktim yok unutmaya asla vazgeçemem Sevemedim ayrılığı seni sevdim gönülden Azılı bela arzular arsız gece ay şahit Çabuk olalım aşkım allan pullan sensiz olamam Sana yok yok Aşkın içinde aşk var ayrılmayalım Yolumun içinde ben bir şarkıyım zaten...
  2. Yıldız Tilbe - Nartanem

Yıldız Tilbe - Nartanem

Daldan dala kondun yeter yorulmadınmı Hatta akan nehir gibi durulmadınmı Benim derdim yanlız sensin anlamadınmı Ey aşk bana geldin yare uğramadınmı Güsel göslüm nartanem Al canım senin olsun Beni öyle çok sev ki herkesin aklı dursun Bülbül senden öğrensin gülü mutlu etmeyi Hasret ateşi sönsün Leyla mecnun aşk görsün
  3. Yıldız Tilbe - Havalım

Yıldız Tilbe - Havalım

aman aman aman olmaz... yar etmem ellere olmaz... olmazzz.... cık! olmaz... Uzun bir öykü sevgi dolu Bir serüven ki deli dolu Gizli bakışmalar, gülüşmeler Yıllar süren gizli sevişmeler Sürer mi böyle camdan cama Soluyor güller zamanı kolla Aman ha cayma sakın pes etme Yakarım çıranı aldatmayı deneme Sürer mi böyle camdan cama Geçiyor demimiz zamanı kolla Olmaz olamaz imkansız...
  4. Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Oynama şarkı sözleri

yıldız tilbe oynama yıldız tilbe, oynama, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Usta yorumcu Yıldız Tilbe'nin yaza damgasını vuran "Oynama" adlı şarkısının sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:A Hadi bakalım sizde "oynama" diye diye oynayın Melek'lerim:A:A Çok rahatsın çünkü sana nereden baksam görünüyorum Fazla incittim şu gururumu...
  5. Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü

Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözü arıyorum ben şayet Yıldız Tilbe Manga Hani Biz şarkı sözlerini bilen varsa aranızda lütfen yazsın kızlar.

Sayfayı Paylaş