1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

resim cekmeye bakk

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Yahu ben resmi çekcem ama sanki ayaklarımda bişi var neyse çekim şu resmide :D [​IMG]

Birrrrrsaniye bayan bir saniye çekiyommm. La popom dışarıdamı ne ? :D:D:

Şu hemen solumdaki ortadaki genç beni görürmü ellam :D:D Çok yakışığlı yaa du birazdaha ayıram bacaaa :D:D

fısssssssss ohhh abi resim çekiyorum ayağına varya oy oy oy güzel kurufasülyeydi akşama çok kaçırdım. :D:D

Napim apış arası biraz pişik böyle durmam lazım alla allaa :D

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: resim cekmeye bakk
    İşte cümlelerle resimlerin birbiriyle örtüşmesi budur :D:D +100 rep güzel cümleler

3. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yha ayakLara bak yha kopTum yha bayılaZam gülMEkTen bi reSİm ,için :D:D:D:D zuhaha

4. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Az sonra bişi yapıcak gibi durmuşlar:D

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: resim cekmeye bakk yupisyupisyupisyupisemegıne sağlık

resim cekmeye bakk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resim

resim

yemek tariflerinin yaninda resimleride olsa cok daha guzel olur bence...cunku cogu zaman resim olmayinca tarifide es gecebiliyoruz ama resminide gorunce karar verip yapabiliyoruz....yani kendi adima konusiyim da...
  2. EmoLarın Fotoqraf Cekme Özellıklerı

EmoLarın Fotoqraf Cekme Özellıklerı

EmoLarın Fotoqraf Cekme Özellıklerı Fotoğraf çekerken beli başlı 3 pozları vardır Birincisi işaret parmaklarını ve orta parmaklarını uztıp, diğerlerini bükerek (yani ellerine ***** şekli vererek) kafalarına dayarlar İkincisi ellerine fotoğraf makinesini alarak kafalarına göre 80 derecelik bir açıyla tutarak kendilerini yukardan çekerler Böylece kafaları karikatürlerdeki gibi kocaman çıkar...
  3. lutfenn bakk:)

lutfenn bakk:)

merhaba handan ablacım.bende tarot falıma baktırmak istiyorum.ben 24.şubat 1985 doğumlu balık burcuym.erkek arkadaşım 20 haziran 1985 doğumlu ikizler burcu.bizim ilişkimizle ilgili bi yorum yapar mısın?evlilik gözüküyo mu:))
  4. Para cekme makinasi

Para cekme makinasi

para çekme makinesi anahtar çekme makinaları anahtar makinası fiyatları Bunu kesin erkekler yapmistir ya ama dogru degil biz Kadinlar onalrdan daha akilliyiz :seker: -ERKEK- 1- Bankamatiğin önüne parket 2- Kartı sok ...3- Şifreyi gir ...5- İşlemi yap 4- Parayı, kartı ve makbuzu al -KADIN- 1- Bankamatiğin önüne parket 2- Dikiz aynasında makyajına bak 3- Kontağı kapat 4- Kontak...

Sayfayı Paylaş