ReSiMLeRDe ŞaRKıLaR... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şarkıları Resimlere Dökelim.

Şarkıları Resimlere Dökelim.

Hani sen hep yanımda olacaktın Hani ellerimi bırakmayacaktın Hani hep yanımda kalacaktın Bıraktın sen şimdi yalnız kalacaksın Kara toprak gibi gökteki yıldızlar gibi Annemin sıcak kucağı gibi Arkadaş dost baba öğüdü gibi İhtiyacım var sana ne olur anla beni Ağlamaktan kurudu gözyaşlarım Yine aynı yerde bekliyor olacağım Belki sensiz ve sessiz kalacağım Ama hala seni seviyor olacağım
  2. Resimler Ve Şarkılar..

Resimler Ve Şarkılar..

Demir Demirkan || Aşk Var ya Şebnem Ferah || Deli Kızım Uyan Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x439 boyutlarındadır. Ahmet Kaya || Doruklara Sevdalandım Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x423 boyutlarındadır. Ceza || Fark Var...
  3. Resimlerde şarkılar.....

Resimlerde şarkılar.....

resimlerde şarkılar aşkım Tuğba Özerk Yıkıldı Duvarlarım Küçücük bir söz bile söylemedin Acım vardı hiçbir şey demedin Gittin anlamsız kaldı gecelerim Önümde sorular ve alışkanlıklar Söz, söz tutulmak için verilirmiş sevgilim Vazgeçtin işte benden ve bu şehirden neyleyim Yıkıldı duvarlarım Önümde binlerce insan Aşkım bir hiç Sonu yerle yeksan Yıkıldım derin...
  4. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Resimleri istiyorum

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Resimleri istiyorum

Kızlar sizden mümkünse Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Resimleri paylaşmanızı rica ediyorum ben çok beğendim o kızı ya :)

Sayfayı Paylaş