1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

resme rötuş yapmak

Konu, 'Çöplük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: resme rötuş yapmak

paylaşımın için saol canım güzel bilgiler ile aydınlattığın için teşekkür ederim

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: resme rötuş yapmak

rica ederim canım ne demek vazifem senin konuların kadar başarılı olamasamda idare eder öptüm.

resme rötuş yapmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyük Resme Bakmak

Büyük Resme Bakmak

rüyada kendi resmine bakmak rüyada resme bakmak Sekiz yıldır insan kaynakları, takım oyunu, yaratıcılık ve yetenek yönetimi ve ekonomisi, yeni kurumsal kültür oluşturulması konusunda çalışmalar yapıyorum büyük şirketlerde. Yeteneğimizi ortaya çıkarmak için, yatkın olduğumuz yanı saptadıktan sonra hayata geçirmeyi öğrenmek zorundayız hepimiz. Bunu becerebilen insanlar kendi yeteneklerinin...
  2. resme bak kişiliğini öğren

resme bak kişiliğini öğren

RESME ßAK KİŞİLİĞİNİ ÖGREN ilginçç Size uygun olan resmi seçin sonra aşağıdaki açıklamasını okuyun, Aşağıdaki resimler psikologlar tarafından ortaya çıkarılmış. Defalarca test edilmiş, şekiller ve renkler değişerek bugünkü halini almış. Hangi resim size yakın geliyorsa seçin, 9 ana karakterden hangisi size uyuyor bulun. 1. İçedönük - Hassas - Kolay etkilenen Kendinizle ve...
  3. Şişmanlık resmen hastalık sayıldı

Şişmanlık resmen hastalık sayıldı

şişmanlık yasası Senatoda ''Obezite Yasası'', şişmanlık ile yeme bozuklukları olan anoreksi ve bulimiyle mücadelenin ulusal çıkar olduğu belirtilerek, oy birliğiyle kabul edildi. Yasanın daha önce meclisin alt kanadından geçtikten sonra senato tarafından da onaylanmasıyla, bu hastalar Arjantin sağlık programları kapsamında tedavi olabilecekler. Yasa ayrıca basın yayın organlarının, bir...
  4. Obama dönemi resmen başladı

Obama dönemi resmen başladı

ABD'nin ilk siyahi başkanı olan Barack Obama, yemin ederek göreve başladı. Washington'da Amerikan Kongresi'nde milyonların katıldığı bir törenle, İncil'e el basarak yemin eden Obama, ABD'nin 44'üncü başkanı oldu. Obama, ülkenin ilk siyah başkanı olarak Amerikan tarihine geçti. Böylece, köleler tarafından inşa edilen Beyaz Saray'da ilk defa zenci bir başkan görev almış oldu....
  5. Resmen Kıyameti Yaşadım

Resmen Kıyameti Yaşadım

rüya tabirleri rüyada at görmek rüyada köpek görmek ne demek yazımıza buyrun arkadaşlar merhaba arkadaşlar benim rüyamı yorumlayacak biri varmı acaba :hıms: çok korkunç bir rüya gördüm etkisinden hala çıkamadım :S uzun sürede çıkamam gibi çok etkilendim. Cuma Gecesi bir yakın arkadaşımın kınasına gittim eğlendik vs. o gece abimlerde kaldım eşim işteydi. neyse ben karanlıkta uyuyamam...

Sayfayı Paylaş