Resmin Ebatı Büyükse ve Yüklenmiyorsa

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Resmin Ebatı Büyükse ve Yüklenmiyorsa
Sevgili Meleklerim,

Fotoğraf makinalarından çekilen fotoğraflar genelde büyük boyutta olurlar ve sitemize boyutları sebebiyle yükleyemezsiniz. Eğer bu fotoğrafların boyutunu düşürmek istiyorsanız resimlerin formatını değiştirerek yapabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacam diyorsanız makalemizde detaylı olarak anlatıyorum.

forum1-1250.jpg

1 ) Resmin üzerine gelinir sağ tık yapılır, birlikte aç seçeneğine gelinir ve paint seçilir.

forum2-2904.jpg

2) Paint'le açılan resimde herhangi bir değişiklik yapmadan Dosya - Farklı kaydet seçeneklerine gelinir ve farklı kaydet seçilir.

forum4-4570.jpg

3) Ardından yukarda seçmiş olduğum gibi JPEG formatı seçilir ve kaydet butonuna basılır. Dilerseniz bu kısımdan resmin adını ve kaydedileceği yeride değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken Sol taraftan masaüstünü seçerek resim adı girmeniz ve kaydet butonuna tıklamanız.

Kolay Gelsin

M.C

Cevap: Resmin Ebatı Büyükse ve Yüklenmiyorsa

ben bilgisayarımdan resim yükleyemiyorum biran önce ilgilenirmisiniz konu açmak istiyorum resimlerimin hepsi büyük değil tşkler

bende ebruli ile aynı durumdaym acil yardım bekliyorm

arkadaşlar konu açmak için ille resmi bilgisayara atmak gerekmez buraya taşıycağınız resmin üstüne tık yapın sonra kopyalayı seçin ardından konu açcağınız sayfaya yine sağ tıklayarak yapıştır diyin işte bukadar:)

Geri