1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Restoran

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Gıdanıza dikkat etmenizde fayda var.

Restoran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cumba Restoran

Cumba Restoran

Cumba Restoran Bornova Cumba Restoran & Bar, tüm İzmir'e tepeden bakan enfes manzarası, mimari yapısıyla çarpıcı bir uyum sağlayan sıra dışı dekorasyonu, lezzeti zirveye taşıyan eşsiz mönüsü ve sıcak atmosferiyle İzmir gecelerine ayrı bir büyü katıyor. Cumba'nın kapısından içeri girince İzmir'in en keyifli saatleri başlar. Daha Asansörden aşağıya inerken, ayrıcalıklarla bezenmiş bir...
  2. İzmir KARŞIYAKA Restoran

İzmir KARŞIYAKA Restoran

karşıyaka eğlence mekanları atakent turistik tesisleri karşıyaka can atakent turistik tesisleri can a karşiyaka ALTINBALIK Bostanlı Vapur İskelesi Üstü Karşıyaka 362 01 75 - 330 45 14 Çınar Restaurant Cengiz Topel Caddesi No: 39 Bostanlı 3624040 Can Atakent Turistik Tesisleri Bostanlı-Atakent 330 02 02 Planet Bowling EGS Mavişehir 324 45 69 Ristorante Mario Plaza EGS Park, Mavişehir 324 37...
  3. Günay Restoran

Günay Restoran

0212 230 33 33 Yer : Mecidiyeköy Adres : Büyükdere Cad. Beytem İş Hanı Şişli Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR 20 yıldır İstanbul`un canlı müzik yapılan en kaliteli restoranlarından biri olan Günay Restaurant, hem yemekleri, sahne alan sanatçıları hem de müdavimleri ile kategorisinde tek olma özelliğini sürdürüyor. Her gün 21.00-02.30 saatleri arasında müşterilerini...
  4. Aşk restorantı

Aşk restorantı

aşk restorantı O kadar çok beğendim ki hemen paylaşmak istedim.Bence bu yazının adı aşk restorantı okuyunca hak vereceksiniz=) 'merhaba hoşgeldiniz' - merhaba 'siparişi şimdi mi verirsiniz yoksa daha sonra mı ?' - biz biraz bakalım daha sonra siparişleri veririz 'peki efendim nasıl arzu ederseniz' - teşekkürler... evet hayatım ne yesek bugün canın ne çekiyor hasret mi ? daha geçenlerde...

Sayfayı Paylaş