Retro lavabo modellerini gördünüz mü?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Retro lavabo modellerini gördünüz mü?
Banyo dekorunda değişik görünümler yakalamak biraz dekor zevkiniz biraz da yaratıcı düşüncelerinizle gerçekleşebilir. Klasik banyo dekoru artık yeterince canınızı sıkmaya başladıysa Retro tarzdan izler taşıyabilecek unsurlarla banyonuza hoş bir estetik katabilirsiniz. Önceki yazılarımda bahsetmiş olduğum Retro küvet modelleri yazımı incelediğiniz zaman Retro tarz ile banyo görünümünüzde ne gibi dokunuşlarda bulunabileceğiniz gerçeğiyle yüzleşebileceksiniz. Retro tarz eski zamanlardan izler taşıyan ustaca bir dekor değişimini ortama adapte ederken sizlerin memnun kalacağınız değişim rüzgarlarının kendiliğinden gelebileceği ortam sunumunu gerçekleştirebilecektir.


3.jpg

Görünümün ile Retro küvet görünümünü andıran armatürüyle oldukça şık duran üstteki modele ne demeli? İşte değişim benim dercesine banyoda kendini ortaya koymuyor mu? Bence çok da iyi ortaya koyuyor kendini. En estetik görünümleriyle sizlerde baş döndürücü etkilerin kendiliğinden yakalanabilmesine zemin hazırlıyor adeta. Kimi zaman altlı üstlü kimi zaman yan yana kimi zaman farklı köşelerde yer alabilecek lavabo modeli tercihiniz neden Retro olmasın ki? Hele bir de tercihinizi küvet ve genel dekor anlayışı olarak Retro yaptıysanız alın size tamamlayıcılık diyebiliriz. Sizce de öyle değil mi?
6583.jpg


Üstteki gibi ikili, dikdörtgen, kare, oval, yuvarlak, derin, düz görünümlü pek çok lavabo modelini Vitra mağazalarında daha yakından inceleyebilirsiniz. Web site ziyaretiyle de oldukça farklı modelde lavabo tasarımına göz atma ve fiyat bilgisini yakalama şansınız olabilir. Size en yakın Vitra mağazalarını ziyaret ederek bu tarz örnekleri inceleme imkanını değerlendirip yeni eviniz için en trend modeller hakkında fikir edinebilirsiniz.

brass-kitchen-sink-brass-kitchen-faucets.jpg


Üstteki Retro lavabo tam da benim tarzım ditebileceğim harika bir model. Mutfaklarınızı şenlendirebilecek model ve tasarım zenginliğiyle beğeni kazanan daha farklı Retro modeller de elbette vardır. Sizde gerek araştırmalarınız gerekse Retro dekoru seven yakınlarınızın uygulamalarına göz atarak birbirinden modern görünümlü banyo dekorları adına başlangıç yapabilirsiniz. Evinize yakışacağını düşündüğünüz Retro tarzı görünümde banyodan başlayarak yeni bir başlangıç gerçekleştirmeye ne dersiniz?
iBDKP6JRO.jpg
retro_18.jpg
 
Üst