1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Reyhan Karaca'dan yeni albüm: "İmza"

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Reyhan Karaca 3,5 yıl aradan sonra hazırladığı yeni albümü "İmza" ile müzik marketlerde yerini alıyor. "Aman Diyorum", "Oh Be", "Ağlıyoruz Aşka", "Oynaksın", "Yazık Değil mi?", "Heves", "İki Gözlüm", "Yediveren", "Heves (Ballad Version)" ve "Yazık Değilmi (Club Version)" isimli parçalardan oluşan albümün ilk klibi "Aman Diyorum" isimli şarkıya çekildi. Albüm teaser'larını (Aman Diyorum, Oh be)

Reyhan Karaca'dan yeni albüm: "İmza" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reyhan

Reyhan

Uykusunda baharın, güneşli havada bahçesinde reyhan görmesi; sağlık ve ferahlıkta bulunacağına ve çok güzel bir kadınla neşeli bir hayat süreceğine işarettir. Uykusunda baharda reyhan görmesi; sağlık ve rahatlığa ve çok güzel bir insanla mutlu bir beraberliğe işaret eder. Geçmişte kalan tatlı bir olay ve anıdır. Kişinin geçmişte kalmış biriyle ilgili haber alacağına işarettir.Rüyada çok güzel...
  2. en yeni forum imzaları!!!

en yeni forum imzaları!!!

en yeni forum imzaları erkek imzaları erkek forum yeni erkekler için * Mis kokuLu чaLanLarın duş vakti geLdi . . . aMa evde suLar kesik (!) Ellerimi güneşte ısıttım bugün Çünkü benim bildiğim İnsan yaşadıkça bir hayal inşa ederdi // Bence en önemli isteği kolay yoldan Elde etmemekti saadet, onur. . . Pazarlar sanki içime kurulur Akşamın fakirliği gündüzün gürültüsüyle yoğrulur...
  3. yeni projeye imza attı

yeni projeye imza attı

ünlü modellerimizden Seda Ertan yurdışında çalşımlarına başladı..... AMERİKA'YA TRANSFER OLDU! TÜRK MODEL SEDA ERTAN, DÜNYANIN ÖNEMLİ MODA KENTLERİNDEN BİRİ OLAN NEW YORK'TAKİ MANKENLİK AJANSINDAN GELEN TEKLİFİ DEĞERLENDİREREK ANLAŞMA İMZALADI.... Bir süredir New York'ta bulunan Ertan, 3 ayrı ajanstan teklif aldığını, ABD'de yaptığı görüşmelerin sonunda 'One' isimli ajansla 2 yıllık...
  4. Yeni Albüm

Yeni Albüm

Yeni albüm çok etkili olacağa benziyor :piha::dil:
  5. MFÖ den yeni albüm!

MFÖ den yeni albüm!

mfö yeni albüm 2011 mfö yeni albüm mfö, yeni albüm, yeni şarkılar, son albüm, 2011, albüm hazırlıklarını tamamladı merak ettiğiniz herşey burda arkadaşlar. Yıllardır sesleri solukları çıkmayan MFÖ grubu nihayet yeni albüm hazırlıklarını tamamladı ve dinleyicilerine o müjdeli haberi verdi Melek'ler:) MFÖ, birlikte müzik üreterek 39 yılı devirmiş durumda. Konserlerini üç ayrı jenerasyon...

Sayfayı Paylaş