Reyting rekoru kıran Muhteşem Yüzyılda bu hafta neler olacak?

#1
Reyting rekoru kıran Muhteşem Yüzyılda bu hafta neler olacak?
muhteşem yüzyıl bu hafta muhteşem yüzyılda bu hafta yüzyılda neler olacak neler olacak ne Yayınlanmaya başladığı andan itibaren herkesin dikkatini çeken Muhteşem Yüzyıl bir çok olumsuz eleştiri aldığı gibi olumlu eleştiriler de almakta.Filmin herkesimden insanlarca izlendiği ve merakla yeni bölümlerinin beklendiği bilinmekte.Ben de sizlere bu diziden minik haberler vermek istiyorum.


Muhteşem Yüzyıl dizisi reyting rekoru kırıyor / Magazin Haberleri

Yayınlandığı günden itibaren büyük tartışmalara sebep olmasına rağmen büyük ölçüde de hayranı olan Muhteşem Yüzyıl dizisi reyting rekoru kırıyor. Muhteşem Yüzyıl dizisi oyuncuları ve kadrosu ile de oldukça güçlü.
Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncuları arasında yılların eskitemediği sanatçı Nebahat Çehre; dizi, film ve tiyatro konusunda oldukça deneyimli Halit Ergenç; yurtdışında oyunculuk yaparken kendini bir anda Türkiye 'de bulan Meryem Uzerli; oynadığı diziler ile büyük ilgi gören Okan Yalabık ve Aşk-ı Memnu dizisi ile adını duyuran Nur Aysan gibi birçok isim bulunuyor.
Osmanlı'nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikaları anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisinin reytinglerine bakıldığında dizinin Türk halkı tarafından oldukça beğenildiği görülüyor. Ekrana gelen 4 bölümün reytinglerine bakıldığında Muhteşem Yüzyıl dizisinin her bölümünde izleyici sayısı artarak devam ediyor.
Muhteşem Yüzyıl dizisinde bu hafta neler olacak?

Muhteşem Yüzyıl dizisinin geçtiğimiz bölümünde; Mahidevran, bebeğini düşürmenin suçunu Hürrem'de bulurken Hürrem Sultan 'a feci bir şekilde dayak atmıştı. Olayın büyümesini engellemeye çalışan saray sakinleri sağlık durumu oldukça kötü olan Hürrem Sultan'ı bir yandan düzeltmeye çalışırken biryandan da bu durumu Sultan Süleyman 'dan saklamaya çalıştı. Sultan Süleyman ise Hürrem Sultan 'ın durumunu öğrenmesi ile genç kadını bu hale getiren Mahidevran'a büyük öfke duymuştu.
Bu sırada bir yandan da savaş hazırlıkları yapan Sultan Süleyman'ın sefer kararının duyulması halk arasında büyük bir çoşku ile karşılandı. Muhteşem Yüzyıl 'ın gelecek bölümünde Sultan Süleyman 'ın sefere çıkışı ile sarayda yalnız kalan Hürrem Sultan 'ı büyük tehlikeler bekliyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinde bu hafta Mahidevran ve Valide Sultan, Hürrem Sultan 'ı saraydan çıkartma düşüncesine girecekler. 
  Arka Sokaklar reyting rekorları kırdı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Farah Zeynep'ten Kurt Seyit ve Şura Reyting Açıklaması! Farah Zeynep'ten Kurt Seyit ve Şura Reyting Açıklaması!
kurt seyit ve şura, farah zeynep abdullah, kurt seyit ve şura farah zeynep abdullah Sevgili melekler, bütük bir tanıtımla ekranlara möerhaba diyen yeni dizilerden Kurt Seyşit ve Şura iilk bölümüyle bekleneni veremedi. İzleyicilerden...
Magazin 0
"Son" Dizisi İsveç'te Reyting Rekorları Kırdı! "Son" Dizisi İsveç'te Reyting Rekorları Kırdı!
Bu konu; "Son" Dizisi İsveç'te Reyting Rekorları Kırdı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz yıl müthiş bir hikayeyle ekranlara gelen...
Reytingli Diziler 0
Ustura Kemal Dizisi De Reyting Kurbanı Oldu ! Ustura Kemal Dizisi De Reyting Kurbanı Oldu !
Bu konu; ustura kemel dizisi yayından kaldırıldı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reyting kurbanı diziler birer birer ekranlara veda ediyor. Geçtiğimiz hafta...
Reytingli Diziler 0
Sizce Yeni Sezon Dizilerinden Hangisi En Çok Reytingi Alacak ? Sizce Yeni Sezon Dizilerinden Hangisi En Çok Reytingi Alacak ?
en iyi yeni dizi yeni diziler Sevgili melekler, sonbahara girmemiz ve yeni sezonun Eylül ayı itibarıyla başlamasıyla...
Reytingli Diziler 10
Arka Sokaklar reyting rekorları kırdı Arka Sokaklar reyting rekorları kırdı
arka sokaklar, dizisi, son bölümü, yeni bölümü, reytingleri, reyting rekoru, haberleri burada arkadaşlar. Yıllardır ekranların sevilen dizileri...
Magazin 0

Benzer Konular