Reyting rekoru kıran Muhteşem Yüzyılda bu hafta neler olacak?

  • Konbuyu başlatan sılam_nisa
  • Başlangıç tarihi
sılam_nisa

sılam_nisa

Hamiş Melek
#1
Reyting rekoru kıran Muhteşem Yüzyılda bu hafta neler olacak?
muhteşem yüzyıl bu hafta muhteşem yüzyılda bu hafta yüzyılda neler olacak neler olacak ne Yayınlanmaya başladığı andan itibaren herkesin dikkatini çeken Muhteşem Yüzyıl bir çok olumsuz eleştiri aldığı gibi olumlu eleştiriler de almakta.Filmin herkesimden insanlarca izlendiği ve merakla yeni bölümlerinin beklendiği bilinmekte.Ben de sizlere bu diziden minik haberler vermek istiyorum.
Muhteşem Yüzyıl dizisi reyting rekoru kırıyor / Magazin Haberleri
Yayınlandığı günden itibaren büyük tartışmalara sebep olmasına rağmen büyük ölçüde de hayranı olan Muhteşem Yüzyıl dizisi reyting rekoru kırıyor. Muhteşem Yüzyıl dizisi oyuncuları ve kadrosu ile de oldukça güçlü.
Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncuları arasında yılların eskitemediği sanatçı Nebahat Çehre; dizi, film ve tiyatro konusunda oldukça deneyimli Halit Ergenç; yurtdışında oyunculuk yaparken kendini bir anda Türkiye 'de bulan Meryem Uzerli; oynadığı diziler ile büyük ilgi gören Okan Yalabık ve Aşk-ı Memnu dizisi ile adını duyuran Nur Aysan gibi birçok isim bulunuyor.
Osmanlı'nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikaları anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisinin reytinglerine bakıldığında dizinin Türk halkı tarafından oldukça beğenildiği görülüyor. Ekrana gelen 4 bölümün reytinglerine bakıldığında Muhteşem Yüzyıl dizisinin her bölümünde izleyici sayısı artarak devam ediyor.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde bu hafta neler olacak?
Muhteşem Yüzyıl dizisinin geçtiğimiz bölümünde; Mahidevran, bebeğini düşürmenin suçunu Hürrem'de bulurken Hürrem Sultan 'a feci bir şekilde dayak atmıştı. Olayın büyümesini engellemeye çalışan saray sakinleri sağlık durumu oldukça kötü olan Hürrem Sultan'ı bir yandan düzeltmeye çalışırken biryandan da bu durumu Sultan Süleyman 'dan saklamaya çalıştı. Sultan Süleyman ise Hürrem Sultan 'ın durumunu öğrenmesi ile genç kadını bu hale getiren Mahidevran'a büyük öfke duymuştu.
Bu sırada bir yandan da savaş hazırlıkları yapan Sultan Süleyman'ın sefer kararının duyulması halk arasında büyük bir çoşku ile karşılandı. Muhteşem Yüzyıl 'ın gelecek bölümünde Sultan Süleyman 'ın sefere çıkışı ile sarayda yalnız kalan Hürrem Sultan 'ı büyük tehlikeler bekliyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinde bu hafta Mahidevran ve Valide Sultan, Hürrem Sultan 'ı saraydan çıkartma düşüncesine girecekler.