Rezalet.."Türk bayrağını indir, Kürt bayrağı as"

amargi

Yeni Üye
Üye
Rezalet.."Türk bayrağını indir, Kürt bayrağı as"
kürt bayrağı resimleri kürdistan resimleri kürt bayrakları bayrağı kürdistan
Bodrum'da arabasına Türk bayrağı asan bir kişi PKK yanlılarının saldırısına uğradı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında otomobiline Türk Bayrağı asan malülen emekli üsteğmen 62 yaşındaki Ertuğrul Gültekin'in yolda önünü kesen 4 kişinin ‘Türk Bayrağı'nı indir Kürt Bayrağı'nı as' diye tehdit ettiği iddia edildi.

Saldırganların otomobili yumrukladığını iddia eden Gültekin, şunları söyledi:
bayrak6-7768.jpg

“Otomobille olay yerinden kaçarak kurtulabildim. Aksi taktirde beni orada linç edeceklerdi. Kürtçe ve Türkçe konuşuyorlardı. Türk bayraklarını indirmemi ve 30 Ağustos'un geçmesi nedeniyle Kürt bayrağı asmamı istediler. Bana Türk Bayrağı'nı indirip, Kürt Bayrağı takmamı isteyen gençlere cevap olarak ‘Ancak benim kanım aktıktan sonra Türk Bayrakları'nın otomobilden ineceğini söyledim.''

Savcılığa ve jandarmaya suç duyurusunda bulunan emekli üsteğmen Ertuğrul Gültekin'i tehdit eden 4 kişinin arandığı belirtildi.
 
Son düzenleme:

LiKarBa

Yeni Üye
Üye
Ce: Rezalet.."Türk bayrağını indir, Kürt bayrağı as"

bu şerefsizler eskidende böyleydi.o zaman kurşun sıkacak cesareti nerden buldularsa şimdi konuşacak cesaretide oradan buluyorlar.haa amaçlarına ulaşabileceklermi?ASLA....
 

Mirmiga

Yeni Üye
Üye
Ce: Rezalet.."Türk bayrağını indir, Kürt bayrağı as"

Buna güçlerinin yeteceğini mi sanıyorlar yaptıkları show gösterisinden ibaret kimse bayrağımı idiriremez buna vatan evladı kimse müsade etmez!
 

Münzevi

Aktif Üye
Üye
Hayret! Karadenizde böyle bir olay, iyi cesaret... Zamanında Kıbrıs'ta bir Rum soysuzu ağzında sigarasıyla bayrak direğine çıkmaya çalışmıştı da kahraman mehmetçiğin kurşunu yiyip leşi yere yerilmişti... Bu memleket sahipsiz değil!

Paylaşım için teşekkürler...
 
Üst