Rio De Janeiro'de Tatil

Rio De Janeiro'de Tatil
Rio De Janeiro'de Tatil
 
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Cevap: Rio De Janeiro'de Tatil

Luxor Regente Otel Fotoğrafları

Luxor Regente HakkındaOtel Bilgisi

Luxor Regente Oteli Copacabana plajına 30 metre, şehir merkezıne 10dk. ve alışveriş merkezi, retaurant ve şehrin diğer turistik noktalarına birkaç dakika uzaklıktadır.

Toplam 240 odaya sahiptir. Odalarda telefon, klima, kablalolu TV, müzik yayını, kasa, banyo, minibar bulunmaktadır. 24 saat Oda Servisi bulunmaktadır.

Le Meridien Otel Fotoğrafları


Le Meridien Hakkında

Otel Bilgisi

Okyanus kenarında konuşlanmış Le Meridien Oteli Rio de Janeiro'nun en merkezi yerlerinden biri olan Leme'dedir.
Şehir merkezinden 15, uluslararası havaalanından ise sadece 20 dakika uzaklıktaki Le Meridien, aynı zamanda Rio'nuyn sembolleri olan Isa Heykelinin bulunduğu Corcovado tepesi ile teleferikle çıkılan Sugar Loaf arasındadır ve otelin kendisi özellikle yılbaşında yaptığı inanılmaz havai fişek gösterileri ile bu muhteşem şehrin bir sembolu haline gelmiştir.

Le Meridien'in 11'i sigara içilmez olmak üzere 37 kata yayılmış şahane manzaralı 441 ses geçirmez standart ve 55 lüks odası, misafirlerinin rahatını sağlamak için özel kasa, 2 direkt telefon hattı ve bilgisayarınız için veri kablosu girişi ile donatılmıştır.

Otelde ayrıca lobby-bar, lokanta, sauna, fitness center, havuz ve 24 saat oda servisi de mevcuttur. Otelde bulunan lokantalar: Café Fleuri Bar Terasse, Café Fleuri Restaurant ve Le Saint Honoré uluslararsı kalitedeki servisi ile emrinize amadedir.


 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
*MeleK* Rio de Janeiro ya Tatil Avrupa Tatil Beldeleri 2
*MeleK* Rio de Janeiro - Brezilya Avrupa Tatil Beldeleri 0
*MeleK* Büyülü Rio da Janeiro Avrupa Tatil Beldeleri 0
K Rio karnavalı 2013 ne zaman ? Soru-Cevap 1
Similar threads
Üst