Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

RollOver Yapımı ImageReady [ Resimli Anlatım ]

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: RollOver Yapımı ImageReady [ Resimli Anlatım ]

paylaşım için teşekkürler

RollOver Yapımı ImageReady [ Resimli Anlatım ] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

künye yapımı SPİRAL ÖRGÜ KOLYE VE KÜPE Malzemeler: Kum boncuk Boru boncuk 0.20 mm misina Papağan Halka Küpe kancası yapılışı: KOLYE 1- misinanın ucunu düğümledikten sonra bir kum, bir boru olmak üzere 3 takım boncuk diziyoruz. 2- Sadece ilk taktığımız kum boncuktan misinanın gidiş yönüne göre tekrar misinayı geçiriyoruz 3- Misinaya 1 kum, 1 boru boncuk takıp, bir sonraki kum...
  2. Basitce Gothic Makyaj Yapımı [Resimli Anlatım]

Basitce Gothic Makyaj Yapımı [Resimli Anlatım]

türkçe anlatımlı makyaj yapımı anlatımlı makyaj yapımı resimli ünlülerin gothic video Konu Mankenimiz Lacuna Coil'in Solisti Cristina Scabbia İlk Başda Resmi Açıyoruz Photoshopda Ve Zoom Yapıyoruz Gözlere,Yeni Layer Oluşturup.. Sonra Bruss Toolla Göz Etrafını Boyuyoruz Kapkara Korkmadan Boyayın Bu Şekilde... Daha Sonra Boyama İşlemi Bittikden Sonra Layer>Layer Style>Blending...
  3. Dağınık topuz yapımı resimli anlatım

Dağınık topuz yapımı resimli anlatım

dağınık topuz nasıl yapılır resimli anlatım dağınık topuz yapma kolay dağınık topuz yapımı biz kadınların vazgeçemediği saç modelleri arasında gelen dağınık topuz modelleri, bu sayfamızda zor görüntüsünü yitiriyor ve tercihini daha da arttırıyor Melek'lerim. Çünkü, birazdan kolay dağınık topuz yapımı hakkında bilgi edineceğiz de ondan :) İşte Melek'ler, sizlere evde dağınık topuz yapımı...
  4. Yandan at kuyruğu yapımı  (resimli anlatım)

Yandan at kuyruğu yapımı (resimli anlatım)

Bu konu; yandan at kuyruğu yapımı hakkında bilgi vermektedir. At kuruğu modeli hayatımızın her alanında kullanımıyla daha rahat ve daha kolay bir model olarak biz bayanların vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Sunduğumuz bu modeli gündüz işe giderken kullanıp ardından gece güzel bir elbiseyle tamamlayarak aynı modeli hayatınızda her ana yayabilirsiniz. Bu toplama şekli aslında bir...
  5. Çapraz at kuyruğu yapımı (resimli anlatım)

Çapraz at kuyruğu yapımı (resimli anlatım)

Bu konu; çapraz at kuyruğu yapımı hakkında bilgi vermektedir. At kuyruğu bu kadar çok beğenilirken farklı modeller öğrenememek içten değil. Saçlarınızın ruhunu yansıtacak olan bu modelle günlük yaşantınızın şık kadını olabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu modeli yapmaya başladıktan sonra sıklıkla tercih edeceksinizdir. Düz at kuyruğu modellerinden sıkıldıysanız bu model tam sizlik...

Sayfayı Paylaş