Rüyada görülen rakamların anlamları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Rüyada görülen rakamların anlamları
rüyada 7 rakamını görmek rüyada 6 sayısını görmek rakamların anlamı 8 rakamını 12 sayısını
Bazen rüyalarımızda bazı sayılar rakamlar görürüz ve bunlara bir anlam veremeyiz neyi çağrıştırıyor ne anlama geliyor acaba diye merak ederiz

İşte ben şimdi sizlere bu rüyalarda gördüğünüz rakamların sırrını açıklıyor ve rakamların ne anlama geldiğini sizlerle paylaşıyorum:tik:
burclara-gore-cinsellik1-1675.jpg

Bazı rüyaların herkes için geçerli, evrensel anlamları mevcutken, bazılarının anlamı kişiye özgüdür. Bazıları uzun yıllar belli anlamlar ifade ederken, dönemin koşul ve gündemi gereği rüyada geçici bir süre farklı anlamlara gelen semboller de vardır. Örneğin, rüyada görülen 4 rakamı, normal şartlar altında maddi dünya, istikrar, kesinlik ve stabilite anlamına gelirken; aynı 4, bir derbi maçı sonrası bir Fenerbahçe' li için ayrı, bir Galatasaraylıya ise ayrı duygu durumları hissettirmeye başlamış olabilir. Futbol sezonu bitti diye rahat rahat konuşuyoruz, affedin! Peki rüyada gördüğümüz sayılar genel anlamda ne ifade ediyor?

İşte listesi:

1: Bağımsızlık, diplomasi, yetenek, başlangıç

2: İlişkiler, aşk, gizlilik, sırlar, kutuplaşma ya da umduğundan fazlasını bulma

3: Bereket, aile, sorunlara çözüm üretme, organizasyon

4: Maddi dünya, kesinlik, istikrar, güç

5: İnsan vücudu, beyin, sezgisel kuvvet, yaratıcılık

6: Huzur, denge, çekicilik, aşk da tatmin olma

7: Zaman, yaşamsal döngüler, yönetim, himaye

8: Doğruluk, adalet, yeniden doğuş, kavrama yeteneği

9: Hamilelik, doğum, tedbir, temkinli olma ya da yeni bir dönemin başlaması anlamına gelir.

ben daha büyük rakamlar görüyorum........75,86,88,89ve 1106 rakamlarını gördüm..acaba bu konuda bilgisi olan beni aydınlatabilirmi..

Geri