Rüyada Ölen bebegimin dirildigini görmek ne demek ?

A

Aysen bilir

Forum Okuru
Rüyada Ölen bebegimin dirildigini görmek ne demek ?
Merhaba hayirli sabahlar ben 4 hasta once 4 aylik erkek bebeimi kaybettim ve bugun ilk kez ruyamda gordum hastahaneye cagirdilar beni gel bebeginin eksik kalan islemlerini tamamla diye hastahaneye gittim bebegimi mezardan alip oraya getirmislerdi hemsirenin elinde yan yatiyordu 20 li yaslarda bir genc bebege bakarak hala sicak gorunuyor demesinin ustune hemen bebegime dokundum ve kipirdamaya basladi gozunu acip guldu hemen kucagima alip mutluluktan aglamaya sukretmeye basladim bebegimin mezarina gidip acik oldugunu goruyordum ve sunlari soyluyordum Yarabbim sen ne kadar buyuksun ki 3 gundur mezarda yatan ogluma sahip ciktin ona iyi baktin diye sukurler ediyordum sonra yasli bi adam oglumun acik mezarinin icinde kutu icerisinde iki adet altin bilezik cikarip veriyordu sukrediyordum e uyandim saate baktm sabah ezanina 6 dakka vardi kalkip abdestimi alip namazimi kildim lutfen ruyamin ne anlama geldigini soyleyin nolur

Selamlar, Öncelikle Rabbim size sabırlar ihsan etsin. Rüyada ölen çocuğunu görmek şu şekilde açıklama gerektirir. Bir kere rüyada çocuk görülmesi kız ya da erkek sevince işaret eder, erkek çocuğu görmesi sevineceğine ve son derece mutlu olacağına ifade eder, rüyada vefat etmiş çocuğunuzu görmeniz ise, size büyük haksızlık yapan kimseleri affedeceğini gösterirken, ölen çocuğuunzun dirildiğini görmeniz de birinin düşmanlığı ile karşı karşıya kalacağınızı ifade eder. Açıklamalar bu şekilde... Yine bir açıklamada rüyada vefat etmiş kızın dirildiğini görmeniz sevince, oğlunuzun yaşadığını dirildiğini görmeniz de kızçocuğunuzun olacağına işaret eder.

Şüphesiz Gaybı Allah bilir. Sevgiler tekrar başınız sağolsun.

Geri