Etiketler:
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

rüya gibi perdeler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

perdeler Resmi Küçültmek İçin Buraya Tıklayın.< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525.< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525.< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x443.< Konu Resmi..>

rüya gibi perdeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elvin Kids'ten masal gibi perdeler

Elvin Kids'ten masal gibi perdeler

Bir varmış bir yokmuş. Evvel zaman içinde kalbur saman içinde develer tellâl iken pireler berber iken. Masalımız böyle başlıyor ve perde canavarına karşı savaşan kahramanlarımızla devam ediyor. Elvin Tekstil’in çocuklara özel hazırladığı Elvin Kids koleksiyonu, masallar kadar eğlenceli ve büyüleyici tasarımlardan oluşuyor. Arabalı, bez bebekli, balonlu, oyuncak ayılı ve...
  2. Bir Rüyaydın Gerçek gibi aLdandığım

Bir Rüyaydın Gerçek gibi aLdandığım

Hatırlar mısın? Her sokak çeşmesinden su içtiğimiz hayal günlerimizden bir gündü! Biraz gençlik vardı serde, biraz da delilik... Gönlümüz hoştu, bu doğru! Ama ellerimiz hiç boş kalmazdı;ellerimize sebep... En çok yokuş aşağı inişleri severdik;elele, koştura koştura... Kâh sen beni çekerdin yüreğinin merkezine, kâh ben seni... Sevdanın en güzel mevsimine! Tam on üç çeşme saymıştık. Biz uğuru da...
  3. Rüya Gibi Bir Aşk!

Rüya Gibi Bir Aşk!

Her şey benim cesaretimle başladı. Seni gördüğüm o ilk anda, gelip yanına konuşmasaydım, dostlar arasında anlatılıp unutulacak bir anı olarak kalacaktın. Soğuk bir kış günüydü. Rüzgarla birlikte bastıran yağmurdan kaçıp, bir kafeye sığındım. Camın kenarında boş bir masa buldum. Kahve sipariş ettim. Çantamdan kitabımı çıkarıp, okumaya başladım. Arada bir başımı çevirip, yoldan geçen...
  4. Göksel - Hayat Rüya Gibi (2010)

Göksel - Hayat Rüya Gibi (2010)

Göksel "Hayat Rüya Gibi"adını verdiği yepyeni albümüyle hayranlarıyla buluştu.Sanatçının bu yeni albümünde yer alan parçalar ise şöyle Sevil Neşelen İçime Sinmiyor Başıma Gelenler Palavra Ölsemde Bir Kıskanıyorum Ah Nerede Deli Etme Beni Aşk Hasretinle Yandı Gönlüm Kabahat Seni Sevende Olmaz Olsun Tek Başına Seninleyim Eylül'de Gel
  5. Rüya Gibi Yatak Odaları!

Rüya Gibi Yatak Odaları!

ingiliz yatak odası Sizlerin karşısında yeniden yatak odası modelleriyleyim.öyle şık öyle güzel modeller buldum ki.Gerçekten bayıldım ben bunlara.

Sayfayı Paylaş